Udkik.dk

Andet udstyr Sælges


Hvis du vil have en annonce på listen, så kan du oprette en annonce i funktionen Rediger.
Valuta:
Annoncen er oprettet inden for de sidste 7 dage
Annoncen er opdateret inden for de sidste 7 dage

Udstyr Pris (DKK) Ref.
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning. 1.00088746
1 Stk. Hella Agter Lanterne 15088959
1 Stk. QL Pantry Pumpe 20077370
1 Stk. Storskøde 42581399
1 sæt Bådstativ Bredde Øger. 80089066
1,8 Meter Lange nye Årer 25089065
11/2" Søventil Rustfri muf muf 25088452
1stævnrørsleje / Pakdåse 30 mm 1.00088958
2 nye Kabine Lamper 30089073
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 60088963
2 Stk. Løftestropper 1.00089064
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 10085435
2 Stk. Søventiler i Bronce 47560708
2" Sø Ventil Rustfri Aisi 316 37588634
2a Ankerbeslag til Stævn 2.85075380
3 Bladet Propel Blade Volvo p 6.50089035
4 Stk. nye Kugleventiler 15081727
5 kw Dieselfyr 1.20089020
Afbryder 12v B17x 6083964
Afspærringshaner m/m Messing 38083912
Akselkobling 1.99568761
Alu Håndlister 23069502
Alu-rælingslister nye 78079715
Andersen Winches 46 3.50088584
Anker Bruce 15 kg, Originalt 1.00088758
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 70083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 1.00083882
Anker Danforth 12 kg. 55079860
Anker Danforth 18kg Originalt 1.00083884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 70083885
Anker tov med bly 50 m 14 mm 40088134
Ankerbrønds Luge to Delt 90069509
Armlæns Støtter Rustfri 38582135
Autohelm / Raymarine Instrumen 50089095
Autohelm Drive Unit E40 8.88880124
B 104 Horn 12 v. 78083766
B103 12 v. Horn 42083764
Bade Stige 35088831
Bade Stige 35088830
Badetrin til Agterspejl 12069539
Bella Cockpit Sprayhood ny 1.88073221
Beslag Humminbird 455 HGH 5084002
Blok 57268628
Blok Easy Super 27468629
Blokke + Div. A37 - 43 12.345.67885523
Blokke Div. Easy A29-36 12.345.67885522
Blokke E Barton Standup A13-20 12.345.67885359
Blokke Easy Check A1-6 12.345.67885357
Blokke Easy Div. A21-28 12.345.67885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 12.345.67885358
Blokke Forskellige A54-59 12.345.67885526
Blokke OH Forskellige A44-52 1.234.56785524
Bom Cover se Under Sejl 99.999.99969744
Bom fra Jolle 40069564
Bompresenning 20088975
Bompresing 1.50089009
Bov Propel rør Vetus 150m/m 79079700
Brændstoffilter 12588565
Brændstoffilter -10 Icron 39986024
Brændstopfilter Yanmar 18055279
Bundm.international Veridian 32885353
Bundmaling Hempel Basic Green 19885341
Bundmaling Hempel Black 19885346
Bundmaling Hempel Copper 35785347
Bundmaling Hempel Dark Blue 22385351
Bundmaling Hempel Dove White 29885352
Bundmaling Hempel Red/brown 19885343
Bundmaling Hempel Trueblue 19885344
Bundmaling International Rød 19885354
Bundmaling Jotun Blå 17985355
Bådsmandsstol 50088973
Bøjler til Cockpit Telt 48069555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 1.10079717
Cockpit Sprayhood Bella ny 2.80073220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 12.345.67885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 12.345.67885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 12.345.67885512
Diverse Beslag Sælges 25088964
Dobbelt Håndvask 99069486
Drivanker 7588587
Dørgreb Messing Vride 33075316
Dørgreb Messingring 20075317
Emhætte / Ventilationsslange 5069537
Ende stk til Alu List 20088377
Extide Batteri ER 550 115ah 50088712
Fendersokker nye Hvide 6570676
Foldepropel 1.60087924
Foldepropel Gori 2.90073384
Forstag 2.50089102
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 23079817
Fortøjningsfjedre 60089081
Gaffel 1.50088443
Gardiner Hvide LM Sæt. 45069535
Gas Kogeapparat 1.00088824
Genua Slædeer 10088507
Genua Slædeer m Blok 15088508
Gumibælge TIL Styrekabel 9173625
Gybe Buster 1500 Newton 1.50088703
Holder til Instrument E46 10084007
Holder til Instrument E48 12084008
Holder til Instrument. E29x 5084009
Holder til Pullert/håndliste m 10083756
Holding Tank 38085531
Horn 12v. B107 58083758
HR Orig. Bovspryd T/genakker 1.50088701
Håndlister Alu 34069504
Håndpejlekompas 85085569
Impeller / Tilbud 36155312
Instrument Holder Geonav E47 7584006
Instrument Panel i Teak 75079698
Isolator Radio Agterstag B117 98083748
Isolator Radio Agterstag B118 69083749
J-prop Propel 6.00088012
Kabel Styring Ultraflex 60088631
Kasselås 25083886
Kasselås Brass Rim 32583971
Kastelineholder 8553225
Kickenstrap Easy-kick 2 2.90075282
Kickenstrap til Rullebom 2.60084901
Koge Blus Oner Gas 92584887
Komfur med ovn 6.00088939
Kompas Navigation 10083465
Kraftig Horn 12 v. B106 48083761
Lampe Cabin Messing Stor 85083943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 79083944
Lampe Hella 9083980
Lampe Hella 10083969
Lampe Mini Spotlight 30083979
LED Pære 3 Farvet 15088063
Lewmaar Spil 1.00089090
Lille Anker 5088588
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 1.26079636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 2.20085372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 99.999.99979638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 99.999.99979637
Luge Moonlight fra BSI 4.90080077
Lugegarage til Luffe 37 1.00088937
Lås Indbygning M/vrider B102 22583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 48583774
Lænse Pump Henderson 50088373
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 8085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 48.00069552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 13.50069553
Maste Reservedele nye 12.345.67879774
Messing Anker (til Pynt) 35075329
Messing Koøje 230m/m 1.35085527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 60075336
Najad 343 Tæpper t Kahyt 50088429
Najad 343, Windbreaker 40088430
Navigations Lampe 12v 35083966
Navigations Reol ny i Teak 15069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 3.20073222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 80088960
Nøgle LM Rå til Døre 8083776
Nøgler til Nidelev Døre 11083777
Optimist Rorblad træ 32584886
Optimistjolle Pressening 49584874
Optimus Brændstof Luftrør 5087667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 9584873
Plexiglas Nedgangsluge 18069527
Plexiglas Nedgangsluge 28069524
Plexiglas Nedgangsluge 28069525
Power Handle Spilhåndtag 98085509
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 88784884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 98584880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 92284885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 1.52284883
Propel, 2 Bladet Bronce 30072188
Propelblade Slæbegenerator 18583753
Propeller Forsk dim B210-215 12.345.67885529
Radar Mast Rustfri 5.00088559
Rat 1.20089080
Rat Cover 82569856
Redningsflåde Stativ 80088685
Redningskrans M/lys Ikke ny 35079711
Redningskransholder 11153227
Regatta Kaffekop Service 25086023
Rekyl Start Påhængsmotor 35085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 4.80075510
Rorbeslag til LM Både 32084912
Rorbeslag til LM Både 42084913
Rorbøsning Ø 70 m/m 18079861
Rorstamme Kvadrant 25069538
Rorstamme med Rorblad Ny 4.80069549
Rullereb 20065159
Rustfri Stålbeslag 15079862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 16069541
Røstjernsbøjler 12m/m 9069542
Salings Horn 50088832
Sejlercykler 1.20089004
Sejlercykler 1.20089005
Selden Mast Sweden Yachts 41 6.61888155
Septer Føder 10088376
Septer m. Føder 8 stk 1.20088374
Sikkerhedssele 22588742
Skrog Gennemføringer m/m 15083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 39083972
Skødespil Andersen ST 12 6.00088624
Solcelle 160 W 12 v 50087792
Spil 40065158
Spilertageskinne M/vogn 95079707
Sprayhood Bella Cockpit ny 90073223
Startkontakt Yanmar 1.18877354
Storsejls bom 2.00085309
Styrekabel Med Styreboks 50089091
Styrestolskonsol, Justerbar 80089040
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 58077025
Stævnfender 20088971
Stævnrørsleje 18088444
Stævnsrørspakdåse/blackjack 25088608
Svømmefødder Key West No.42-43 22583752
Søventil Rustfri 11/2 25088537
Tank Diesel Bild 6. 1.15069488
Tank Diesel Bild. 5. 1.15069491
Tank Diesel Bild.4 1.15069492
Tank Vand Bild. 1. 1.45069487
Tank Vand Bild. 16. 1.15075289
Tank Vand Ell. Holdingtank 22583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 50069508
Thermoføler Bukh 97gr. 42069799
Thermostat Yanmar 30759480
Thermostat Yanmar Ysb- 30059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 99083889
Vand Påfyldningsstuds 22573440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 1.50086933
Vandpumpe 80088504
Vantskruer 1/4 1076624
Vantskruer 3 Styk 5088577
Vantskruer Store Rustfri 58083746
Varmvandsbeholder Isotemp 20L 1.50088891
Vaskafløb 2 Slags 13079863
Ventil Top 3 tom 15083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 1.28077042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 1.28077035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 1.18077037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 98077099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 1.18077097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 1.08077098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 1.32077043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 98077047
Vinduesafdækning V 35 1.09069726
Vinduesafdækning Vision 1.79069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 1.09069724
Vintertelt med Stativ 10.00089039
Vitesse 33 Vindues Afdækning 95069723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 1.28079718
Volvo 3-bladig Foldingpropelle 5.48188690
Volvo P Servostyring 3862513 3.00088550
Volvo Penta .vandpumpe 1.54584268
Volvo Penta 3blad Foldepropel 8.50088676
Volvo Penta D6 Udstødning Krøk 3.30087573
Volvo Penta Funktionsplade 30069531
Wetus Motordele Sælges Samlet. 2.10088636
Wetus Vindue 99075348
Windex No.10 9083747
Zink / Anode 26248282
Zink / Anode 15948283
Zink / Anode 10948287
Zink / Anode 22948280

Tilbage