Udkik.dk

Andet udstyr Sælges


Hvis du vil have en annonce på listen, så kan du oprette en annonce i funktionen Rediger.
Valuta:
Annoncen er oprettet inden for de sidste 7 dage
Annoncen er opdateret inden for de sidste 7 dage

Udstyr Pris (DKK) Ref.
1 Div Yanmar 2GM Reservedele 3.00089588
1 Stk. 6 kg Anker Brede Flige 10089566
1 Stk. 6 x 10 m. Presenning 1.00089567
1 Stk. Paraply Anker 6 kg. 7589568
1 Stk. QL Pantry Pumpe 12589570
1 Stk. Storskøde 35089571
1 Stk.30 mm Leje og Pakdåse 50089572
1,8 Meter Lange nye Årer 15089573
13,5 kg. Paraply Anker 20089574
15 kg. Paraply Anker 20089575
2 nye Kabine Lamper 25089576
2 små Ankre 7589577
2 stk Hovedafbrydere 20089671
2 Stk. Dæksbeslag Sælges. 30089578
2 Stk. Hella Hovedafbryder nye 10089579
2 Stk. Impellere Helt nye 7589594
2 Stk. Løftestropper som nye 1.00089585
2 Stk. nye Hella Hovedafbryde 10089593
2 Stk. Søventiler i Bronce 37589595
2" Sø Ventil Rustfri 37588634
2a Ankerbeslag til Stævn 2.85075380
4 Stk. Gulvbeslag. 10089673
4 Stk. Lukkebeslag Låge/skuffe 20089672
4 Stk. nye Kugleventiler 65089596
6 Stk. små Tærezink 15089597
8mm Ankerkæde Galv.. ny 20089547
Afbryder 12v B17x 6083964
Afspærringshaner m/m Messing 38083912
Akselkobling 1.99568761
Alu Håndlister 23069502
Alu-rælingslister nye 78079715
Anker 15kg Plus Kæde 4m 1.00089345
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 70083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 1.00083882
Anker Danforth 12 kg. 55079860
Anker Danforth 18kg Originalt 1.00083884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 70083885
Ankerbrønds Luge to Delt 90069509
Ankerkæde 8 mm Galvaniseret ny 40089546
Ankerspil Quick Hector 12.00089656
Armlæns Støtter Rustfri 38582135
Autohelm Drive Unit E40 8.88880124
B 104 Horn 12 v. 78083766
B103 12 v. Horn 42083764
Badetrin til Agterspejl 12069539
Bella Cockpit Sprayhood ny 1.88073221
Beslag Humminbird 455 HGH 5084002
Blok 57268628
Blok Easy Super 27468629
Blokke + Div. A37 - 43 12.345.67885523
Blokke Div. Easy A29-36 12.345.67885522
Blokke E Barton Standup A13-20 12.345.67885359
Blokke Easy Check A1-6 12.345.67885357
Blokke Easy Div. A21-28 12.345.67885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 12.345.67885358
Blokke Forskellige A54-59 12.345.67885526
Blokke OH Forskellige A44-52 1.234.56785524
Blytov 20089549
Bom Cover se Under Sejl 99.999.99969744
Bom fra Jolle 40069564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 79079700
Bovpropel Sp75ti 5.00089535
Brændstof Dunke 2 stk 10089550
Brændstoffilter -10 Icron 39986024
Brændstopfilter Yanmar 18055279
Bundm.international Veridian 32885353
Bundmaling blå 60089690
Bundmaling Hempel Basic Green 19885341
Bundmaling Hempel Black 19885346
Bundmaling Hempel Copper 35785347
Bundmaling Hempel Dark Blue 22385351
Bundmaling Hempel Dove White 29885352
Bundmaling Hempel Red/brown 19885343
Bundmaling Hempel Trueblue 19885344
Bundmaling International Rød 19885354
Bundmaling Jotun Blå 17985355
Bundmaling Sort 20089691
Bådstativ Bredde Forøger. 80089598
Bådstativ, 32-40´ Sejlbåd 4.50089653
Bådvogn Sælges 22.00089453
Bøjler til Cockpit Telt 48069555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 1.10079717
Cockpit Sprayhood Bella ny 2.80073220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 12.345.67885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 12.345.67885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 12.345.67885512
Diverse Beslag Sælges 25089603
Dobbelt Håndvask 99069486
Dørgreb Messing Vride 33075316
Dørgreb Messingring 20075317
Emhætte / Ventilationsslange 5069537
Fendersokker nye Hvide 6570676
Foldepropel Gori 2.90073384
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 23079817
Gardiner Hvide LM Sæt. 45069535
Gori Foldepropel 1.25089331
Gumibælge TIL Styrekabel 9173625
Holder til Instrument E46 10084007
Holder til Instrument E48 12084008
Holder til Instrument. E29x 5084009
Holder til Pullert/håndliste m 10083756
Holding Tank 38085531
Horn 12v. B107 58083758
Håndlister Alu 34069504
Impeller / Tilbud 36155312
Instrument Holder Geonav E47 7584006
Instrument Kasse 40089095
Isolator Radio Agterstag B117 98083748
Isolator Radio Agterstag B118 69083749
Kasselås 25083886
Kasselås Brass Rim 32583971
Kastelineholder 8553225
Kickenstrap Easy-kick 2 2.90075282
Kickenstrap til Rullebom 2.60084901
Koge Blus Oner Gas 92584887
Kompas Navigation 10083465
Kraftig Horn 12 v. B106 48083761
Lader Tridon Elektronisk 30089604
Lader. Einhell Elektronisk 20089605
Lampe Cabin Messing Stor 85083943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 79083944
Lampe Hella 9083980
Lampe Hella 10083969
Lampe Mini Spotlight 30083979
Landstrømskabler cee 25089548
Lewmar Spil 40 50086613
Life Jacket 35089449
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 1.26079636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 2.20085372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 99.999.99979638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 99.999.99979637
Luge Moonlight fra BSI 4.90080077
Lås Indbygning M/vrider B102 22583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 48583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 8085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 48.00069552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 13.50069553
Maste Reservedele nye 12.345.67879774
Messing Koøje 230m/m 1.35085527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 60075336
Navigations Lampe 12v 35083966
Navigations Reol ny i Teak 15069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 3.20073222
Ny Flojet Marine Pumpe Sælges 80089606
Ny Wetus Brændstofpumpe 80089609
Nøgle LM Rå til Døre 8083776
Nøgler til Nidelev Døre 11083777
Optimist Rorblad træ 32584886
Optimistjolle Pressening 49584874
Otimus Primus 22589452
Overtræk Plast Pæhængsmotor 9584873
Plexiglas Nedgangsluge 28069524
Plexiglas Nedgangsluge 28069525
Plexiglas Nedgangsluge 18069527
Power Handle Spilhåndtag 98085509
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 88784884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 98584880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 92284885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 1.52284883
Propelblade Slæbegenerator 18583753
Propeller Forsk dim B210-215 12.345.67885529
Radar Mast Rustfri 5.00088559
Rat Cover 82569856
Redningskrans M/lys Ikke ny 35079711
Redningskransholder 11153227
Regatta Kaffekop Service 15086023
Rekyl Start Påhængsmotor 35085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 4.80075510
Rorbeslag til LM Både 32084912
Rorbeslag til LM Både 42084913
Rorbøsning Ø 70 m/m 18079861
Rorstamme Kvadrant 25069538
Rorstamme med Rorblad Ny 4.80069549
Rustfri Stålbeslag 15079862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 16069541
Røstjernsbøjler 12m/m 9069542
Sikkerhedsbøjle til Lm24 50089646
Skrog Gennemføringer m/m 15083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 39083972
Spilertageskinne M/vogn 95079707
Sprayhood Bella Cockpit ny 90073223
Startkontakt Yanmar 1.18877354
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 58077025
Svømmefødder Key West No.42-43 22583752
Tank Diesel Bild 6. 1.15069488
Tank Diesel Bild. 5. 1.15069491
Tank Diesel Bild.4 1.15069492
Tank Vand Bild. 1. 1.45069487
Tank Vand Bild. 16. 1.15075289
Tank Vand Ell. Holdingtank 22583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 50069508
Thermoføler Bukh 97gr. 42069799
Thermostat Yanmar 30759480
Thermostat Yanmar Ysb- 30059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 99083889
Trevejs Ventiler 3/4 15082086
Vand Påfyldningsstuds 22573440
Vandpumpe Bukh DV8 45089344
Vantskruer Store Rustfri 58083746
Vaskafløb 2 Slags 13079863
Ventil Top 3 tom 15083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 1.28077042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 1.28077035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 1.18077037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 98077099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 1.18077097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 1.08077098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 1.32077043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 98077047
Vinduesafdækning V 35 1.09069726
Vinduesafdækning Vision 1.79069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 1.09069724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 95069723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 1.28079718
Volvo P Servostyring 3862513 2.90088550
Volvo Penta .vandpumpe 1.54584268
Volvo Penta 110 Sejldrev 5.50089652
Volvo Penta Funktionsplade 30069531
Våddragt Str. Medium 50089607
Wetus Motordele Sælges Samlet. 80089608
Wetus Vindue 99075348
Windex No.10 9083747
Y-ventil 25089657
Zink / Anode 22948280
Zink / Anode 26248282
Zink / Anode 15948283
Zink / Anode 10948287

Tilbage