Udkik.dk

Elektronik Sælges


Hvis du vil have en annonce på listen, så kan du oprette en annonce i funktionen Rediger.
Valuta:
Annoncen er oprettet inden for de sidste 7 dage
Annoncen er opdateret inden for de sidste 7 dage

Elektronik Pris (DKK) Ref.
Afbryder 12v B17 X 6083965
AIS Radar Receiver E7 2.00080022
Ampermeter 49951490
Autohelm Drive Unit E40 8.88880123
Beslag Humminbird 455 HGH 5084001
Bærbar med Søkort og GPS 1.10089617
C-map MAX Søkort Brugt 45089336
C-map MAX Søkort Brugt 45089337
C-map Max Søkort Brugt 45089334
C-map MAX Søkort Brugt 35089335
C-map NT+ Søkort Brugt 35089338
Clipper Repeater log E20 42080044
Clipper Repeater Wind E11 59080033
Compass Suunto E10 78080032
Cruiser Compass E24 98080057
Div. Instrum. Lant. Beslag.m/m 12.345.67885515
Dobb. Horn 12 v E104 78083765
Dummi Prop til Ø40 Ekkolod E42 6080128
Ekkolod M/display LCD E25 85080060
Ekkolods Transducer E2 79080017
Ekkolods Transducer Furuno E3 89080018
Enkelt Horn 12 v E103 42083763
Fischfinder+ Chartplotter E26 2.50080062
Flusch Mount kit til Target E6 35080021
Furuno Ekkolods Transducer E22 1.98080046
Furuno Radar 50089694
Garmin Bæretaske E13 10080036
Garmin Bæretaske E14 10080038
Garmin G-chart Søkort 50089484
Garmin Gpsmap 4010 3.50089366
Geonav Accessories kit E9 42080031
Geonav Ekkolod E23 85080056
Holder Instrument E46 10080132
Holder til Instrument E29x 5084004
Hæktransducer Simrad / Lowranc 40089592
Instrument Holder E47 9080136
Instrument Holder E48 12080134
Instrument Panel i Teak 75084010
Isolator Radio Agterstag B117 89083780
Isolator Radio Agterstag B118 69083750
Kompressor Horn 12 v E107 58083759
Kortbølge Receiver E5 2.20080020
Kortbølgeradio Receiver E4 2.58080019
Kortplotter 1.50086611
Kraftig Horn 12 v E106 48083760
Lampe Hella 12v 10083968
Lanterne Aqua-20 TOP 20076133
Lanterne Aqua-41 37576132
Lanterne Hella 35076130
Log Ny Nasa Target E35 72579787
Log Transducer E16 40080040
Lowrance Kortplotter 1.20089069
Marine Dome Tv-radio 40086724
Meteoman Barometer E8 90080030
Nasa Ekkolod E38 39080121
Navico Anemometer COP 27263774
Navigationslampe 12v 35083970
Navman Ekkolods Transducer E33 49079783
Navman Repeater R100 E34 98079781
Navman Tracker E31 89080067
Panel12 V Hanse Dehler NEW 1.64089525
Radar Mast 220cm Rustfri 5.00088560
Raymarine C90w Plotter 2.50089165
Raymarine E80 MFD Kortplotter 2.00087860
Raymarine Kortplotter Rl70c 70089534
Raymarine Kortplotter Rl80c 1.20089666
Raymarine NYT 1.23472778
Raymarine Radar 2kw til C&E cl 1.20087819
Raymarine Seatalk2 Tastatur 20087848
Raymarine St60 Tridata Display 1.40087854
Raymarine VHF 240e Håndsæt 80087641
Raytheon Kortplotter Rl70c 50089665
Silva Nexus Instrument 25089601
Silva Nexus Instrument 25089602
Silva Nexus Instrumenter 25089600
Simrad Ap20 Pilot Betjening 25089695
Simrad CE, CX, EQ, CA Data kab 25089697
Simrad Cx44 50089696
Simrad Eq40 50089698
Simrad Rd68 VHF Dummi E50 38080127
ST 40 Compas E30 1.15080066
Sterling Pro Counter Amp Timer 2.22585500
Sterling Pro Digital Remote Co 78585498
Sterling Pro P Regul. 12el 24v 1.68585497
Sterling Pro Power Inverter 48585507
Sterling Pro Power Q Inverter 77585505
Sterling Pro Power Q Inverter 48585508
Sterling Pro Pulse Unit 48085506
Sterling Pro Regul. S 1.02585496
Sterling Pro Split R 122 1.28585502
Sterling Pro Split RT Adskille 3.57585504
Sterling Pro Switch 30 3 Vejs 2.27585501
Stopmagnet 24 V 50077055
Streling Pro Remote A Display 1.15085499
Thermoføler Bukh / Volvo 39175811
Transducer Ekkolod E17 30080041
Transducer m/3 Funktioner E15 59080039
Transdus Apelco 350 55073218
Transdus Apelco Airmar 30073219
Transdus Humminbird 87573216
Transdus Humminbird 75073217
VDO Omdrejningssensor 1.49073431
VDO Skrognemmenføring Sumlog 50085530
VHF Icom Ic-m421 35089461
Volvo / VDO Instrum Temp 24v 20087846
Volvo /vdo Instru Olietryk 24v 20087845
Volvo Penta Compas 25089094

Tilbage