Udkik.dk

Annan utrustning Säljes


Om du vill ha en annons på listan, så kan du sätta in en annons i funktionen Redigera .
Valuta:
Annonsen har lagts in inom de senaste 7 dagarna.
Annonsen har ändrats inom de senaste 7 dagarna

Utrustning Pris (SEK) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 68683727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 13785537
1 Stk. QL Pantry Pumpe 27477370
1 Stk. Viskermotor 17185436
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 61787694
1 Storskøde 61781399
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 17185435
2 Stk. Søventiler i Bronce 65160708
20 mm Fortøjning 27487185
230v/750w Varme Legme 1 02982528
2a Ankerbeslag til Stævn 3 91175380
3 Bladet Foldepropel 5 48987720
4 Stk. nye Kugleventiler 20581727
Afbryder 12v B17x 8283964
Afspærringshaner m/m Messing 52183912
Akselkobling 2 73768761
Alle Bravo Drev Zinkanode 30864983
Alu Håndlister 31569502
Alu-rælingslister nye 1 07079715
Andersn 102 Spil 68687664
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 96083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 1 37283882
Anker Danforth 12 kg. 75479860
Anker Danforth 18kg Originalt 1 37283884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 96083885
Ankerbrønds Luge to Delt 1 23569509
Antenneholder 27483426
Armlæns Støtter Rustfri 52882135
Autohelm Drive Unit E40 12 19780124
B 104 Horn 12 v. 1 07083766
B103 12 v. Horn 57683764
Badestige 68687721
Badetrin til Agterspejl 16469539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 1 64681640
Bavaria 28 Sport ny Havnekalec 6 17587459
Bella Cockpit Sprayhood ny 2 58073221
Beslag Humminbird 455 HGH 6884002
Blok 78468628
Blok Easy Super 37668629
Blokke + Div. A37 - 43 16 942 87785523
Blokke Div. Easy A29-36 16 942 87785522
Blokke E Barton Standup A13-20 16 942 87785359
Blokke Easy Check A1-6 16 942 87785357
Blokke Easy Div. A21-28 16 942 87785518
Blokke Easy Stand Up A7-12 16 942 87785358
Blokke Forskellige A54-59 16 942 87785526
Blokke OH Forskellige A44-52 1 694 28685524
Bom Cover se Under Sejl 137 237 31669744
Bom fra Jolle 54869564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 1 08479700
Brændstoffilter -10 Icron 54786024
Brændstopfilter Yanmar 24755279
Bundm.international Veridian 45085353
Bundmaling 27488039
Bundmaling Hempel Basic Green 27185341
Bundmaling Hempel Black 27185346
Bundmaling Hempel Copper 137 237 31685347
Bundmaling Hempel Dark Blue 30685351
Bundmaling Hempel Dove White 40885352
Bundmaling Hempel Red/brown 27185343
Bundmaling Hempel Trueblue 27185344
Bundmaling International Rød 27185354
Bundmaling Jotun Blå 24585355
Bådhynder 177778
Bådstativ 2 74487139
Bådvogn 24 70287471
Bøjler til Cockpit Telt 65869555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 1 50979717
Cockpit Sprayhood Bella ny 3 84273220
Copittelt 2 74487251
Delius- Klasing Søkort sæt 20587337
Dieselfilter 10285334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 16 942 87785517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 16 942 87785513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 16 942 87785512
Dobbelt Håndvask 1 35869486
Dørgreb Messing Vride 45275316
Dørgreb Messingring 27475317
Emhætte / Ventilationsslange 6869537
Fender Holdere 68687154
Fenderlister Rustfri Syrefast 6 86187124
Fendersokker nye Hvide 8970676
Fest Flag 68686765
Foldecykel - Yess 2 05887132
Foldepropel 3 29387924
Foldepropel Gori 3 97973384
Foldepropel, 2 Bladet 1 64687093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 31579817
Gardiner Hvide LM Sæt. 61769535
Gasolflaskor 15086960
Gumibælg Udstødning 35855118
Gumibælge TIL Styrekabel 12473625
Harken Blokke 6886774
Holder til Instrument E46 13784007
Holder til Instrument E48 16484008
Holder til Instrument. E29x 6884009
Holder til Pullert/håndliste m 13783756
Holding Tank 52185531
Horn 12v. B107 79583758
Håndlister Alu 46669504
Håndpejlekompas 1 16685569
Impeller / Tilbud 49655312
Instrument Holder Geonav E47 10284006
Instrument Panel i Teak 1 02979698
Isolator Radio Agterstag B117 1 34483748
Isolator Radio Agterstag B118 94683749
J-prop Propel 10 29288012
Kasselås 34383886
Kasselås Brass Rim 44683971
Kastelineholder 11653225
Kickenstrap Easy-kick 2 3 97975282
Kickenstrap til Rullebom 3 56884901
Koge Blus Oner Gas 1 26984887
Kraftig Horn 12 v. B106 65883761
Lampe Cabin Messing Stor 1 16683943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 1 08483944
Lampe Hella 12383980
Lampe Hella 13783969
Lampe Mini Spotlight 41183979
LED Pære 3 Farvet 24788063
Lewmar 30 ST Skødespil 2 74488013
Lewmar Spil 40 1 23586613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 1 72979636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 3 01985372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 137 237 31679638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 137 237 31679637
Luge Moonlight fra BSI 6 72480077
Lås Indbygning M/vrider B102 30883775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 66583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 10985528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 85 08769552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 18 52769553
Maste Reservedele nye 16 942 87779774
Messing Anker (til Pynt) 48075329
Messing Koøje 230m/m 1 85285527
Messingskine Halvrund 10x4 34387083
Mob lys 13786770
Musto. Buks. Evolution. 61782664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 82375336
Navigations Kompas 6883465
Navigations Lampe 12v 48083966
Navigations Reol ny i Teak 20569506
Nordic Mast med Furlex 100s 13 03787764
Ny Bella Cockpit Sprayhood 4 39173222
Nøgle LM Rå til Døre 10983776
Nøgler til Nidelev Døre 15083777
Optimist Rorblad træ 44684886
Optimistjolle Pressening 67984874
Optimus Brændstof Luftrør 6887667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 13084873
Patron til Redningsvest 13786769
Pejlekompas Silva 6883467
Plexiglas Nedgangsluge 38469524
Plexiglas Nedgangsluge 24769527
Plexiglas Nedgangsluge 38469525
Power Handle Spilhåndtag 1 34485509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 52085715
Profurl Top Swivel 3 43087916
Propel 2bladet Foldegori 2 19587238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 1 21784884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 1 35184880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 1 26584885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 2 08884883
Propel, 2 Bladet Bronce 68672188
Propelblade Slæbegenerator 25383753
Propeller Forsk dim B210-215 16 942 87785529
Rat Cover 1 13269856
Redningskrans M/lys Ikke ny 48079711
Redningskransholder 15253227
Regatta Kaffekop Service 34386023
Rekyl Start Påhængsmotor 48085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 6 58775510
Ror til Folkebåd 5 14687815
Rorbeslag til LM Både 57684913
Rorbeslag til LM Både 43984912
Rorbøsning Ø 70 m/m 24779861
Rorstamme Kvadrant 34369538
Rorstamme med Rorblad Ny 6 58769549
Rullegardiner til Bavaria 27486768
Rullereb 27465159
Rustfri Stålbeslag 20579862
Rustfri Tank 54880657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 21969541
Røstjernsbøjler 12m/m 12369542
S Drev 120 Renoveret 4 11787964
Sejladsbøger 1 37287718
Sejlbådsrat 4 80386957
Seldén Rullemast 13 72387773
Selvstyre 2 74488059
Silva Nexus Speed Instrument 1 02987235
Skrog Gennemføringer m/m 20583887
Skrue 1 23587084
Skydeventil 2 Tom. Messing 53583972
Solcelle 160 W 12 v 1 37287792
Spil 54865158
Spilertageskinne M/vogn 1 30379707
Sprayhood Bella Cockpit ny 1 23573223
Spritapparat 34366756
Startkontakt Yanmar 1 16677354
Storsejls bom 2 74485309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 79577025
Stævnstige 1 02987579
Svenske Søkort 6886824
Svømmefødder Key West No.42-43 30883752
Tank Diesel Bild 6. 1 57869488
Tank Diesel Bild. 5. 1 57869491
Tank Diesel Bild.4 1 57869492
Tank Vand Bild. 1. 1 98969487
Tank Vand Bild. 16. 1 57875289
Tank Vand Ell. Holdingtank 30883977
Tank Vand Stævn 51486965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 68669508
Teak Masiv Plade 52 x 250 cm 4 11787769
Thermoføler Bukh 97gr. 57669799
Thermostat Yanmar 42159480
Thermostat Yanmar Ysb- 41159479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 1 35883889
Trailervogn 8 23486981
Udstødningsslange 1 09785383
Vand Påfyldningsstuds 30873440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 2 05886933
Vantskrue Mrk.os 1 09751315
Vantskruer 1/4 1376624
Vantskruer Store Rustfri 79583746
Vaskafløb 2 Slags 17879863
Ventil Top 3 tom 20583751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 1 75677042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 1 75677035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 1 61977037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 1 34477099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 1 61977097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 1 48277098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 1 81177043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 1 34477047
Vinduesafdækning V 35 1 49569726
Vinduesafdækning Vision 2 45669725
Vinduesafdækning Vitesse 35 1 49569724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 1 30369723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 1 75679718
Volvo Penta 10287671
Volvo Penta .vandpumpe 2 12084268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 4 11787573
Volvo Penta Funktionsplade 41169531
Wallas 40D 68687871
Wetus Vindue 1 35875348
Wichard Karabinhage/skødekrog 51482843
Windex No.10 12383747
Y-ventil til Holdingtank 34388010
Zink / Anode 14948287
Zink / Anode 21948283
Zink / Anode 22048280
Zink / Anode 35948282

Tillbaka