Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
Bådhynder 077778
Vantskruer 1/4 176624
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Pejlekompas Silva 583467
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Navigations Kompas 583465
Harken Blokke 586774
Svenske Søkort 586824
Holder til Instrument. E29x 584009
Afbryder 12v B17x 683964
Fendersokker nye Hvide 770676
Instrument Holder Geonav E47 884006
Dieselfilter 885334
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Kastelineholder 953225
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Windex No.10 1083747
Lampe Hella 1083980
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Holder til Instrument E46 1184007
Mob lys 1186770
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Patron til Redningsvest 1186769
Lampe Hella 1183969
Zink / Anode 1248287
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Gasolflaskor 1286960
Redningskransholder 1253227
Badetrin til Agterspejl 1369539
Holder til Instrument E48 1384008
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
1 Stk. Viskermotor 1485436
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Ventil Top 3 tom 1783751
4 Stk. nye Kugleventiler 1781727
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Delius- Klasing Søkort sæt 1787337
Rustfri Stålbeslag 1779862
Trevejs Ventiler 3/4 1782086
Zink / Anode 1848283
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Zink / Anode 1848280
Bundmaling Jotun Blå 2085355
LED Pære 3 Farvet 2088063
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Dørgreb Messingring 2375317
Bundmaling 2388039
Antenneholder 2383426
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2377370
Rullereb 2365159
Rullegardiner til Bavaria 2386768
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Alle Bravo Drev Zinkanode 2564983
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Svømmefødder Key West No.42-43 2583752
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Alu Håndlister 2669502
Spritapparat 2866756
Regatta Kaffekop Service 2886023
Messingskine Halvrund 10x4 2887083
Kasselås 2883886
Rorstamme Kvadrant 2869538
Zink / Anode 3048282
Blok Easy Super 3168629
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Lampe Mini Spotlight 3483979
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Thermostat Yanmar 3559480
Rorbeslag til LM Både 3684912
Optimist Rorblad træ 3784886
Kasselås Brass Rim 3783971
Bundm.international Veridian 3785353
Dørgreb Messing Vride 3875316
Håndlister Alu 3969504
Navigations Lampe 12v 4083966
Messing Anker (til Pynt) 4075329
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Impeller / Tilbud 4155312
Wichard Karabinhage/skødekrog 4382843
Afspærringshaner m/m Messing 4383912
Holding Tank 4385531
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Skydeventil 2 Tom. Messing 4583972
Brændstoffilter -10 Icron 4686024
Rustfri Tank 4680657
Spil 4665158
Gasflaske 4688108
Bom fra Jolle 4669564
B103 12 v. Horn 4883764
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Rorbeslag til LM Både 4884913
1 Stk. Storskøde 4981399
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5187694
Musto. Buks. Evolution. 5182664
Gardiner Hvide LM Sæt. 5169535
2 Stk. Søventiler i Bronce 5460708
Bøjler til Cockpit Telt 5569555
Kraftig Horn 12 v. B106 5583761
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5583774
Optimistjolle Pressening 5784874
Køleboks System 5788216
Propel, 2 Bladet Bronce 5772188
Badestige 5787721
Fest Flag 5786765
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5769508
Wallas 40D 5787871
Fender Holdere 5787154
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5783727
Presenning 5788088
Anker Danforth 12 kg. 6379860
Gumibælg Udstødning 6555118
Blok 6668628
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6677025
Vantskruer Store Rustfri 6683746
Horn 12v. B107 6683758
Anker tov med bly 50 m 14 mm 6988134
Scepterfødder Elan 33 6988141
Marine Toilet 6988130
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6975336
Isolator Radio Agterstag B118 7983749
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8083885
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8083883
Silva Nexus Speed Instrument 8687235
230v/750w Varme Legme 8682528
Instrument Panel i Teak 8679698
Alu-rælingslister nye 9079715
B 104 Horn 12 v. 9083766
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9179700
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9183944
Udstødningsslange 9285383
Rat Cover 9569856
Lampe Cabin Messing Stor 9883943
Håndpejlekompas 9885569
Startkontakt Yanmar 9877354
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10284884
Ankerbrønds Luge to Delt 10369509
Lewmar Spil 40 10386613
Skrue 10387084
Sprayhood Bella Cockpit ny 10373223
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10684885
Koge Blus Oner Gas 10684887
Spilertageskinne M/vogn 10979707
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10969723
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11377047
Power Handle Spilhåndtag 11385509
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11377099
Isolator Radio Agterstag B117 11383748
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11384880
Wetus Vindue 11475348
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11483889
Dobbelt Håndvask 11469486
Anker Danforth 18kg Originalt 11583884
Sejladsbøger 11587718
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11583882
Solcelle 160 W 12 v 11587792
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12477098
Vinduesafdækning Vitesse 35 12569724
Vinduesafdækning V 35 12569726
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12679717
Tank Vand Bild. 16. 13275289
Tank Diesel Bild.4 13269492
Tank Diesel Bild 6. 13269488
Tank Diesel Bild. 5. 13269491
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13677097
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13677037
Anker 13888172
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 13881640
Foldepropel, 2 Bladet 13887093
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14579636
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14777042
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14779718
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14777035
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15277043
Messing Koøje 230m/m 15585527
Tank Vand Bild. 1. 16769487
Foldecykel - Yess 17387132
Vand- og Diesel Stålbeholdere 17386933
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17584883
Volvo Penta .vandpumpe 17884268
Propel 2bladet Foldegori 18487238
Vinduesafdækning Vision 20669725
Bella Cockpit Sprayhood ny 21673221
Akselkobling 23068761
Storsejls bom 23085309
Copittelt 23087251
Bådstativ 23087139
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25385372
Foldepropel 27687924
Profurl Top Swivel 28887916
Kickenstrap til Rullebom 30084901
Cockpit Sprayhood Bella ny 32373220
2a Ankerbeslag til Stævn 32875380
Foldepropel Gori 33473384
Kickenstrap Easy-kick 2 33475282
S Drev 120 Renoveret 34687964
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 34687573
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36973222
Sejlbådsrat 40386957
Ror til Folkebåd 43287815
3 Bladet Foldepropel 46187720
Rorstamme med Rorblad Ny 55369549
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 55375510
Luge Moonlight fra BSI 56580077
Fenderlister Rustfri Syrefast 57787124
Trailervogn 69286981
Redningsflåde 75088223
J-prop Propel 86588012
Autohelm Drive Unit E40 1,02580124
Nordic Mast med Furlex 100s 1,09687764
Mast Sweden Yachts 41 1,11588155
Seldén Rullemast 1,15487773
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,55869553
Bandholm 28 Sprayhood M.mere 1,61588122
Rullemast Seldén 1,73188236
El. Spil Harken Rewind 40rwc 1,90488140
Bådvogn 2,07787471
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,15569552
Blokke OH Forskellige A44-52 142,48885524
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,424,88485517
Blokke + Div. A37 - 43 1,424,88485523
Blokke Easy Check A1-6 1,424,88485357
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,424,88485358
Blokke Div. Easy A29-36 1,424,88485522
Maste Reservedele nye 1,424,88479774
Propeller Forsk dim B210-215 1,424,88485529
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,424,88485512
Blokke Easy Div. A21-28 1,424,88485518
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,424,88485513
Blokke Forskellige A54-59 1,424,88485526
Blokke E Barton Standup A13-20 1,424,88485359
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,541,56479637
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,541,56479638
Bom Cover se Under Sejl 11,541,56469744
Bundmaling Hempel Copper 11,541,56485347

Back