Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5783727
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2377370
1 Stk. Storskøde 4981399
1 Stk. Viskermotor 1485436
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5187694
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
2 Stk. Søventiler i Bronce 5460708
230v/750w Varme Legme 8682528
2a Ankerbeslag til Stævn 32875380
3 Bladet Foldepropel 46187720
4 Stk. nye Kugleventiler 1781727
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4383912
Akselkobling 23068761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2564983
Alu Håndlister 2669502
Alu-rælingslister nye 9079715
Anker 13888172
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11583882
Anker Danforth 12 kg. 6379860
Anker Danforth 18kg Originalt 11583884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8083885
Anker tov med bly 50 m 14 mm 6988134
Ankerbrønds Luge to Delt 10369509
Antenneholder 2383426
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Autohelm Drive Unit E40 1,02580124
B 104 Horn 12 v. 9083766
B103 12 v. Horn 4883764
Badestige 5787721
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bandholm 28 Sprayhood M.mere 1,61588122
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 13881640
Bella Cockpit Sprayhood ny 21673221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6668628
Blok Easy Super 3168629
Blokke + Div. A37 - 43 1,424,88485523
Blokke Div. Easy A29-36 1,424,88485522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,424,88485359
Blokke Easy Check A1-6 1,424,88485357
Blokke Easy Div. A21-28 1,424,88485518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,424,88485358
Blokke Forskellige A54-59 1,424,88485526
Blokke OH Forskellige A44-52 142,48885524
Bom Cover se Under Sejl 11,541,56469744
Bom fra Jolle 4669564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9179700
Brændstoffilter -10 Icron 4686024
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3785353
Bundmaling 2388039
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 11,541,56485347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådhynder 077778
Bådstativ 23087139
Bådvogn 2,07787471
Bøjler til Cockpit Telt 5569555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12679717
Cockpit Sprayhood Bella ny 32373220
Copittelt 23087251
Delius- Klasing Søkort sæt 1787337
Dieselfilter 885334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,424,88485517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,424,88485513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,424,88485512
Dobbelt Håndvask 11469486
Dørgreb Messing Vride 3875316
Dørgreb Messingring 2375317
El. Spil Harken Rewind 40rwc 1,90488140
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Fender Holdere 5787154
Fenderlister Rustfri Syrefast 57787124
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 5786765
Foldecykel - Yess 17387132
Foldepropel 27687924
Foldepropel Gori 33473384
Foldepropel, 2 Bladet 13887093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5169535
Gasflaske 4688108
Gasolflaskor 1286960
Gumibælg Udstødning 6555118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 586774
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4385531
Horn 12v. B107 6683758
Håndlister Alu 3969504
Håndpejlekompas 9885569
Impeller / Tilbud 4155312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8679698
Isolator Radio Agterstag B117 11383748
Isolator Radio Agterstag B118 7983749
J-prop Propel 86588012
Kasselås 2883886
Kasselås Brass Rim 3783971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 33475282
Kickenstrap til Rullebom 30084901
Koge Blus Oner Gas 10684887
Kraftig Horn 12 v. B106 5583761
Køleboks System 5788216
Lampe Cabin Messing Stor 9883943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9183944
Lampe Hella 1083980
Lampe Hella 1183969
Lampe Mini Spotlight 3483979
LED Pære 3 Farvet 2088063
Lewmar Spil 40 10386613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14579636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25385372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,541,56479638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,541,56479637
Luge Moonlight fra BSI 56580077
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Marine Toilet 6988130
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,15569552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,55869553
Mast Sweden Yachts 41 1,11588155
Maste Reservedele nye 1,424,88479774
Messing Anker (til Pynt) 4075329
Messing Koøje 230m/m 15585527
Messingskine Halvrund 10x4 2887083
Mob lys 1186770
Musto. Buks. Evolution. 5182664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6975336
Navigations Kompas 583465
Navigations Lampe 12v 4083966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Nordic Mast med Furlex 100s 1,09687764
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36973222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Optimist Rorblad træ 3784886
Optimistjolle Pressening 5784874
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Patron til Redningsvest 1186769
Pejlekompas Silva 583467
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Power Handle Spilhåndtag 11385509
Presenning 5788088
Profurl Top Swivel 28887916
Propel 2bladet Foldegori 18487238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10284884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11384880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10684885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17584883
Propel, 2 Bladet Bronce 5772188
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller Forsk dim B210-215 1,424,88485529
Rat Cover 9569856
Redningsflåde 75088223
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Redningskransholder 1253227
Regatta Kaffekop Service 2886023
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 55375510
Ror til Folkebåd 43287815
Rorbeslag til LM Både 4884913
Rorbeslag til LM Både 3684912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2869538
Rorstamme med Rorblad Ny 55369549
Rullegardiner til Bavaria 2386768
Rullemast Seldén 1,73188236
Rullereb 2365159
Rustfri Stålbeslag 1779862
Rustfri Tank 4680657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
S Drev 120 Renoveret 34687964
Scepterfødder Elan 33 6988141
Sejladsbøger 11587718
Sejlbådsrat 40386957
Seldén Rullemast 1,15487773
Silva Nexus Speed Instrument 8687235
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skrue 10387084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4583972
Solcelle 160 W 12 v 11587792
Spil 4665158
Spilertageskinne M/vogn 10979707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10373223
Spritapparat 2866756
Startkontakt Yanmar 9877354
Storsejls bom 23085309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6677025
Svenske Søkort 586824
Svømmefødder Key West No.42-43 2583752
Tank Diesel Bild 6. 13269488
Tank Diesel Bild. 5. 13269491
Tank Diesel Bild.4 13269492
Tank Vand Bild. 1. 16769487
Tank Vand Bild. 16. 13275289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5769508
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Thermostat Yanmar 3559480
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11483889
Trailervogn 69286981
Trevejs Ventiler 3/4 1782086
Udstødningsslange 9285383
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 17386933
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6683746
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14777042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14777035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13677037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11377099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13677097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15277043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11377047
Vinduesafdækning V 35 12569726
Vinduesafdækning Vision 20669725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12569724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10969723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14779718
Volvo Penta .vandpumpe 17884268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 34687573
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Wallas 40D 5787871
Wetus Vindue 11475348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4382843
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 1248287
Zink / Anode 3048282
Zink / Anode 1848280
Zink / Anode 1848283

Back