Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5883727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 1185537
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2377370
1 Stk. Viskermotor 1485436
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5287694
1 Storskøde 5281399
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
2 Stk. Søventiler i Bronce 5560708
20 mm Fortøjning 2387185
230v/750w Varme Legme 8782528
2a Ankerbeslag til Stævn 33075380
3 Bladet Foldepropel 46487720
4 Stk. nye Kugleventiler 1781727
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4483912
Akselkobling 23168761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2664983
Alu Håndlister 2669502
Alu-rælingslister nye 9079715
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8183883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11683882
Anker Danforth 12 kg. 6379860
Anker Danforth 18kg Originalt 11683884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8183885
Anker tov med bly 50 m 14 mm 6988134
Ankerbrønds Luge to Delt 10469509
Antenneholder 2383426
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Autohelm Drive Unit E40 1,03180124
B 104 Horn 12 v. 9083766
B103 12 v. Horn 4883764
Badestige 5887721
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bandholm 28 Sprayhood M.mere 1,62488122
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 13981640
Bavaria 28 Sport ny Havnekalec 52287459
Bella Cockpit Sprayhood ny 21873221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6668628
Blok Easy Super 3168629
Blokke + Div. A37 - 43 1,432,30985523
Blokke Div. Easy A29-36 1,432,30985522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,432,30985359
Blokke Easy Check A1-6 1,432,30985357
Blokke Easy Div. A21-28 1,432,30985518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,432,30985358
Blokke Forskellige A54-59 1,432,30985526
Blokke OH Forskellige A44-52 143,23085524
Bom Cover se Under Sejl 11,601,70469744
Bom fra Jolle 4669564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9179700
Brændstoffilter -10 Icron 4686024
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3885353
Bundmaling 2388039
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 11,601,70485347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådhynder 077778
Bådstativ 23287139
Bådvogn 2,08887471
Bøjler til Cockpit Telt 5569555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 32473220
Copittelt 23287251
Delius- Klasing Søkort sæt 1787337
Dieselfilter 885334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,432,30985517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,432,30985513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,432,30985512
Dobbelt Håndvask 11469486
Dørgreb Messing Vride 3875316
Dørgreb Messingring 2375317
El. Spil Harken Rewind 40rwc 1,91488140
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Fender Holdere 5887154
Fenderlister Rustfri Syrefast 58087124
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 5886765
Foldecykel - Yess 17487132
Foldepropel 27887924
Foldepropel Gori 33673384
Foldepropel, 2 Bladet 13987093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5269535
Gasflaske 4688108
Gasolflaskor 1286960
Gumibælg Udstødning 6655118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 586774
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4485531
Horn 12v. B107 6783758
Håndlister Alu 3969504
Håndpejlekompas 9885569
Impeller / Tilbud 4155312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8779698
Isolator Radio Agterstag B117 11383748
Isolator Radio Agterstag B118 8083749
J-prop Propel 87088012
Kasselås 2983886
Kasselås Brass Rim 3783971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 33675282
Kickenstrap til Rullebom 30184901
Koge Blus Oner Gas 10784887
Kraftig Horn 12 v. B106 5583761
Lampe Cabin Messing Stor 9883943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9183944
Lampe Hella 1083980
Lampe Hella 1183969
Lampe Mini Spotlight 3483979
LED Pære 3 Farvet 2088063
Lewmar Spil 40 10486613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14679636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25585372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,601,70479638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,601,70479637
Luge Moonlight fra BSI 56880077
Lås Indbygning M/vrider B102 2683775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5683774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Marine Toilet 6988130
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,19369552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,56669553
Maste Reservedele nye 1,432,30979774
Messing Anker (til Pynt) 4075329
Messing Koøje 230m/m 15685527
Messingskine Halvrund 10x4 2987083
Mob lys 1186770
Musto. Buks. Evolution. 5282664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6975336
Navigations Kompas 583465
Navigations Lampe 12v 4083966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Nordic Mast med Furlex 100s 1,10287764
Ny Bella Cockpit Sprayhood 37173222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Optimist Rorblad træ 3784886
Optimistjolle Pressening 5784874
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Patron til Redningsvest 1186769
Pejlekompas Silva 583467
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Power Handle Spilhåndtag 11385509
Presenning 5888088
Profurl Top Swivel 29087916
Propel 2bladet Foldegori 18587238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10284884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11484880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10684885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17684883
Propel, 2 Bladet Bronce 5872188
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller Forsk dim B210-215 1,432,30985529
Rat Cover 9569856
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Redningskransholder 1253227
Regatta Kaffekop Service 2986023
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 55675510
Ror til Folkebåd 43587815
Rorbeslag til LM Både 4884913
Rorbeslag til LM Både 3784912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2969538
Rorstamme med Rorblad Ny 55669549
Rullegardiner til Bavaria 2386768
Rullereb 2365159
Rustfri Stålbeslag 1779862
Rustfri Tank 4680657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
S Drev 120 Renoveret 34887964
Scanstrut Mastemontering Furun 23288138
Sejladsbøger 11687718
Sejlbådsrat 40686957
Seldén Rullemast 1,16087773
Silva Nexus Speed Instrument 8787235
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skrue 10487084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4583972
Solcelle 160 W 12 v 11687792
Spil 4665158
Spilertageskinne M/vogn 11079707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10473223
Spritapparat 2966756
Startkontakt Yanmar 9877354
Storsejls bom 23285309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6777025
Svenske Søkort 586824
Svømmefødder Key West No.42-43 2683752
Tank Diesel Bild 6. 13369488
Tank Diesel Bild. 5. 13369491
Tank Diesel Bild.4 13369492
Tank Vand Bild. 1. 16869487
Tank Vand Bild. 16. 13375289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2683977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5869508
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Thermostat Yanmar 3559480
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11483889
Trailervogn 69686981
Udstødningsslange 9285383
Vand Påfyldningsstuds 2673440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 17486933
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6783746
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14877042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14877035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13677037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11377099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13677097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12577098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15377043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11377047
Vinduesafdækning V 35 12669726
Vinduesafdækning Vision 20769725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12669724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11069723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14879718
Volvo Penta .vandpumpe 17984268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 34887573
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Wallas 40D 5887871
Wetus Vindue 11475348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4382843
Windex No.10 1083747
Y-ventil til Holdingtank 2988010
Zink / Anode 1248287
Zink / Anode 3048282
Zink / Anode 1848280
Zink / Anode 1848283

Back