Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5883727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 1185537
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2377370
1 Stk. Viskermotor 1485436
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5287694
1 Storskøde 5281399
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
2 Stk. Søventiler i Bronce 5560708
20 mm Fortøjning 3587185
230v/750w Varme Legme 8882528
2a Ankerbeslag til Stævn 33575380
3 Bladet Foldepropel 47087720
4 Stk. nye Kugleventiler 1781727
Afbryder 12v B17x 783964
Afspærringshaner m/m Messing 4483912
Akselkobling 23468761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2664983
Alu Håndlister 2769502
Alu-rælingslister nye 9179715
Aluminiums båd Stativ 52987527
Andersn 102 Spil 5887664
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8283883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11783882
Anker Danforth 12 kg. 6479860
Anker Danforth 18kg Originalt 11783884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8283885
Ankerbrønds Luge to Delt 10569509
Antenneholder 2383426
Armlæns Støtter Rustfri 4582135
Autohelm Drive Unit E40 1,04680124
B 104 Horn 12 v. 9183766
B103 12 v. Horn 4983764
Badestige 5887721
Badetrin til Agterspejl 1469539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 14181640
Bavaria 28 Sport ny Havnekalec 52987459
Bella Cockpit Sprayhood ny 22173221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6768628
Blok Easy Super 3268629
Blokke + Div. A37 - 43 1,453,31785523
Blokke Div. Easy A29-36 1,453,31785522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,453,31785359
Blokke Easy Check A1-6 1,453,31785357
Blokke Easy Div. A21-28 1,453,31785518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,453,31785358
Blokke Forskellige A54-59 1,453,31785526
Blokke OH Forskellige A44-52 145,33185524
Bom Cover se Under Sejl 11,771,87269744
Bom fra Jolle 4769564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9279700
Brændstoffilter -10 Icron 4686024
Brændstopfilter Yanmar 2155279
Bundm.international Veridian 3885353
Bundmaling Hempel Basic Green 2385341
Bundmaling Hempel Black 2385346
Bundmaling Hempel Copper 11,771,87285347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2685351
Bundmaling Hempel Dove White 3585352
Bundmaling Hempel Red/brown 2385343
Bundmaling Hempel Trueblue 2385344
Bundmaling International Rød 2385354
Bundmaling Jotun Blå 2185355
Bådhynder 077778
Bådstativ 23587139
Bådvogn 2,11887471
Bøjler til Cockpit Telt 5669555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12979717
Cockpit Sprayhood Bella ny 32973220
Copittelt 23587251
Delius- Klasing Søkort sæt 1787337
Dieselfilter 885334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,453,31785517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,453,31785513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,453,31785512
Dobbelt Håndvask 11669486
Dørgreb Messing Vride 3875316
Dørgreb Messingring 2375317
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Fender Holdere 5887154
Fenderliste 56587369
Fenderlister Rustfri Syrefast 65987124
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 5886765
Foldecykel - Yess 17687132
Foldepropel 28287924
Foldepropel Gori 34173384
Foldepropel, 2 Bladet 14187093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2779817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5269535
Gasolflaskor 1286960
Generator 5887674
Gumibælg Udstødning 3055118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 586774
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1484008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4485531
Horn 12v. B107 6883758
Håndlister Alu 4069504
Håndpejlekompas 10085569
Impeller / Tilbud 4255312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8879698
Isolator Radio Agterstag B117 11583748
Isolator Radio Agterstag B118 8183749
Kasselås 2983886
Kasselås Brass Rim 3883971
Kastelineholder 1053225
Kickenstrap Easy-kick 2 34175282
Kickenstrap til Rullebom 30684901
Koge Blus Oner Gas 10884887
Kraftig Horn 12 v. B106 5683761
Lampe Cabin Messing Stor 10083943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9283944
Lampe Hella 1183969
Lampe Hella 1083980
Lampe Mini Spotlight 3583979
Lewmar Spil 40 10586613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25885372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,771,87279638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,771,87279637
Luge Moonlight fra BSI 57680077
Lås Indbygning M/vrider B102 2683775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5783774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,29869552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,58969553
Maste Reservedele nye 1,453,31779774
Messing Anker (til Pynt) 4175329
Messing Koøje 230m/m 15885527
Messingskine Halvrund 10x4 2987083
Mob lys 1186770
Musto. Buks. Evolution. 5882664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7075336
Navigations Kompas 583465
Navigations Lampe 12v 4183966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Nordic Mast med Furlex 100s 1,11887764
Ny Bella Cockpit Sprayhood 37673222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Optimist Rorblad træ 3884886
Optimistjolle Pressening 5884874
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Patron til Redningsvest 1186769
Pejlekompas Silva 583467
Plexiglas Nedgangsluge 2169527
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Power Handle Spilhåndtag 11585509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4485715
Profurl Top Swivel 29487916
Propel 2bladet Foldegori 20087238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10484884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11584880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10884885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17984883
Propel, 2 Bladet Bronce 5872188
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller Forsk dim B210-215 1,453,31785529
Rat Cover 9769856
Redningsflåde 6 Pers. 41287832
Redningskrans M/lys Ikke ny 4179711
Redningskransholder 1353227
Regatta Kaffekop Service 2986023
Rekyl Start Påhængsmotor 4185510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 56575510
Ror til Folkebåd 44187815
Rorbeslag til LM Både 4984913
Rorbeslag til LM Både 3784912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2179861
Rorstamme Kvadrant 2969538
Rorstamme med Rorblad Ny 56569549
Rullegardiner til Bavaria 2386768
Rullereb 2365159
Rustfri Stålbeslag 1779862
Rustfri Tank 4780657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Sejladsbøger 11787718
Sejlbådsrat 41286957
Seldén Rullemast 1,17787773
Silva Nexus Speed Instrument 8887235
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skrue 10587084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4583972
Solcelle 160 W 12 v 11787792
Spil 4765158
Spilertageskinne M/vogn 11179707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10573223
Spritapparat 2966756
Startkontakt Yanmar 10077354
Storsejls bom 23585309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6877025
Stævnstige 8887579
Svenske Søkort 586824
Svømmefødder Key West No.42-43 2683752
Tank Diesel Bild 6. 13569488
Tank Diesel Bild. 5. 13569491
Tank Diesel Bild.4 13569492
Tank Vand Bild. 1. 17069487
Tank Vand Bild. 16. 13575289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2683977
Tank Vand Stævn 4486965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5869508
Teak Masiv Plade 52 x 250 cm 35387769
Thermoføler Bukh 97gr. 4969799
Thermostat Yanmar 3659480
Thermostat Yanmar Ysb- 3559479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11683889
Trailervogn 70686981
Udstødningsslange 9485383
Vand Påfyldningsstuds 2673440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 17686933
Vantskrue Mrk.os 9451315
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6883746
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindror 1,76587760
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15077042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15077035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11577099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12777098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15577043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11577047
Vinduesafdækning V 35 12869726
Vinduesafdækning Vision 21069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12869724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11169723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15079718
Volvo Penta 887671
Volvo Penta .vandpumpe 18184268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 35387573
Volvo Penta Funktionsplade 3569531
Wallas 40D 5887871
Wetus Vindue 11675348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4482843
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 1248287
Zink / Anode 1848283
Zink / Anode 3048282
Zink / Anode 1848280

Back