Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 5783727
1 Stk. QL Pantry Pumpe 2277370
1 Stk. Storskøde 4881399
1 Stk.wagner W850e Malesprøjte 5187694
2 blå Foldestole 2888419
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1485435
2 Stk. nye Livliner Secumar 5788403
2 Stk. Søventiler i Bronce 5460708
2a Ankerbeslag til Stævn 32675380
3 Bladet Foldepropel 45787720
4 Stk. nye Kugleventiler 1781727
Afbryder 12v B17x 683964
Afspærringshaner m/m Messing 4383912
Akselkobling 22868761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2564983
Alu Håndlister 2669502
Alu-rælingslister nye 8979715
Anker 13788172
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 11483882
Anker Danforth 12 kg. 6279860
Anker Danforth 18kg Originalt 11483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8083885
Anker Samt Ankerrulle 5788409
Anker tov med bly 50 m 14 mm 6888134
Ankerbrønds Luge to Delt 10269509
Antenneholder 2283426
Armlæns Støtter Rustfri 4482135
Autohelm Drive Unit E40 1,01680124
B 104 Horn 12 v. 8983766
B103 12 v. Horn 4883764
Badestige 5787721
Badetrin til Agterspejl 1369539
Bandholm 28 Sprayhood M.mere 1,60188122
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 13781640
Bella Cockpit Sprayhood ny 21573221
Beslag Humminbird 455 HGH 584002
Blok 6568628
Blok Easy Super 3168629
Blokke + Div. A37 - 43 1,412,57385523
Blokke Div. Easy A29-36 1,412,57385522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,412,57385359
Blokke Easy Check A1-6 1,412,57385357
Blokke Easy Div. A21-28 1,412,57385518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,412,57385358
Blokke Forskellige A54-59 1,412,57385526
Blokke OH Forskellige A44-52 141,25785524
Bom Cover se Under Sejl 11,441,84469744
Bom fra Jolle 4569564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9079700
Brændstoffilter -10 Icron 4586024
Brændstopfilter Yanmar 2055279
Bundm.international Veridian 3785353
Bundmaling 2288039
Bundmaling Hempel Basic Green 2285341
Bundmaling Hempel Black 2285346
Bundmaling Hempel Copper 11,441,84485347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2585351
Bundmaling Hempel Dove White 3485352
Bundmaling Hempel Red/brown 2285343
Bundmaling Hempel Trueblue 2285344
Bundmaling International Rød 2285354
Bundmaling Jotun Blå 2085355
Bådhynder 077778
Bådstativ 22887139
Bådvogn 2,05987471
Bådvogn 7 TON 97288371
Bøjler til Cockpit Telt 5469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 12579717
Cockpit Sprayhood Bella ny 32073220
Copittelt 22887251
Delius- Klasing Søkort sæt 1787337
Dieselfilter 885334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,412,57385517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,412,57385513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,412,57385512
Dobbelt Håndvask 11369486
Dørgreb Messing Vride 3775316
Dørgreb Messingring 2275317
El. Spil Harken Rewind 40rwc 1,88788140
Emhætte / Ventilationsslange 569537
Ende stk til Alu List 5788377
Fender Holdere 5787154
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 5786765
Foldecykel - Yess 17187132
Foldepropel 27487924
Foldepropel Gori 33173384
Foldepropel, 2 Bladet 13787093
Forstag 5ookr 5788271
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2679817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5169535
Gasflaske 4588108
Gasolflaskor 1286960
Gumibælg Udstødning 6555118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 586774
Holder til Instrument E46 1184007
Holder til Instrument E48 1384008
Holder til Instrument. E29x 584009
Holder til Pullert/håndliste m 1183756
Holding Tank 4385531
Horn 12v. B107 6683758
Håndlister Alu 3869504
Håndpejlekompas 9785569
Impeller / Tilbud 4155312
Instrument Holder Geonav E47 884006
Instrument Panel i Teak 8579698
Isolator Radio Agterstag B117 11283748
Isolator Radio Agterstag B118 7883749
J-prop Propel 68688012
Kasselås 2883886
Kasselås Brass Rim 3783971
Kastelineholder 953225
Kickenstrap Easy-kick 2 33175282
Kickenstrap til Rullebom 29784901
Koge Blus Oner Gas 10584887
Korsør Propeller 17188319
Kraftig Horn 12 v. B106 5483761
Køleboks System 4588216
Lampe Cabin Messing Stor 9783943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9083944
Lampe Hella 1083980
Lampe Hella 1183969
Lampe Mini Spotlight 3483979
LED Pære 3 Farvet 2088063
Lewmar Spil 40 10286613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 14479636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 25185372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 11,441,84479638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 11,441,84479637
Luge Moonlight fra BSI 56080077
Lås Indbygning M/vrider B102 2583775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5583774
Lænse Pump Henderson 5788373
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Marine Toilet 6888130
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,09369552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,54469553
Mast Sweden Yachts 41 1,10688155
Maste Reservedele nye 1,412,57379774
Mastervolt 24V Batterilader 56088325
Messing Anker (til Pynt) 4075329
Messing Koøje 230m/m 15485527
Messingskine Halvrund 10x4 2887083
Mob lys 1186770
Musto. Buks. Evolution. 5182664
Måringstov Plastbetrukket Nyt 6875336
Navigations Lampe 12v 4083966
Navigations Reol ny i Teak 1769506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 36673222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1283777
Oliefyr Ardic 432dl 22888275
Optimist Rorblad træ 3784886
Optimistjolle Pressening 5684874
Optimus Brændstof Luftrør 587667
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1084873
Patron til Redningsvest 1186769
Plexiglas Nedgangsluge 3269525
Plexiglas Nedgangsluge 3269524
Plexiglas Nedgangsluge 2069527
Power Handle Spilhåndtag 11285509
Presenning 5788088
Propel 2bladet Foldegori 18387238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10184884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 10584885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 17484883
Propel, 2 Bladet Bronce 5772188
Propelblade Slæbegenerator 2183753
Propeller Forsk dim B210-215 1,412,57385529
Rat Cover 9469856
Redningsflåde 74388223
Redningsflåde 57288386
Redningskrans M/lys Ikke ny 4079711
Redningskransholder 1253227
Regatta Kaffekop Service 2886023
Rekyl Start Påhængsmotor 4085510
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 54975510
Ror til Folkebåd 42987815
Rorbeslag til LM Både 3684912
Rorbeslag til LM Både 4884913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2079861
Rorstamme Kvadrant 2869538
Rorstamme med Rorblad Ny 54969549
Rullegardiner til Bavaria 2286768
Rullemast Seldén 1,71688236
Rullereb 2265159
Rustfri Stålbeslag 1779862
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1869541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
S Drev 120 Renoveret 34387964
Scepterfødder Elan 33 6888141
Sejladsbøger 11487718
Sejlbådsrat 40086957
Sejlergrej 088289
Seldén Rullemast 1,14487773
Septer Føder 1188376
Septer m. Føder 8 stk 11488374
Seter Føder til ALU List 1788375
Silva Nexus Speed Instrument 8587235
Skrog Gennemføringer m/m 1783887
Skrue 10287084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4483972
Solcelle 160 W 12 v 11487792
Spil 4565158
Spilertageskinne M/vogn 10879707
Spinlock xas Faldstopper 5788297
Sprayhood Bella Cockpit ny 10273223
Spritapparat 2866756
Startkontakt Yanmar 9777354
Storsejls bom 22885309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6677025
Svenske Søkort 586824
Svømmefødder Key West No.42-43 2583752
Tank Diesel Bild 6. 13169488
Tank Diesel Bild. 5. 13169491
Tank Diesel Bild.4 13169492
Tank Vand Bild. 1. 16569487
Tank Vand Bild. 16. 13175289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2583977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 5769508
Thermoføler Bukh 97gr. 4869799
Thermostat Yanmar 3559480
Thermostat Yanmar Ysb- 3459479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11383889
Trailervogn 68686981
Trevejs Ventiler 3/4 1782086
Udstødningsslange 9185383
Vand Påfyldningsstuds 2573440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 17186933
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6683746
Vaskafløb 2 Slags 1479863
Ventil Top 3 tom 1783751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 14677042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 14677035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 13577037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11277099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 13577097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12377098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15177043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11277047
Vinduesafdækning V 35 12469726
Vinduesafdækning Vision 20469725
Vinduesafdækning Vitesse 35 12469724
Vinterpresenning 57288387
Vitesse 33 Vindues Afdækning 10869723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 14679718
Volvo Penta .vandpumpe 17684268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 34387573
Volvo Penta Funktionsplade 3469531
Wallas 40D 5787871
Wetus Vindue 11375348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4282843
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 2948282
Zink / Anode 1848283
Zink / Anode 1248287
Zink / Anode 1848280

Back