Udkik.dk

Alte echipamente Vânzări


Dacă doriţi să vă faceţi publicitate, puteţi creea un anunţ apăsând Editaţi.
Valuta:
Anunţ creat în ultimele 7 zile
Anunţ revizuit în ultimele 7 zile

Echipament Preţ (RON) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 50983727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 12785537
1 Stk. Minelampe Petroleum 19183735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 15977370
1 Stk. Viskermotor 9585436
1 Storskøde 31881399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 50983570
15" Fast Propel 76484640
2 Bladet Propel Inkl Aksel 47785873
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 6385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 31860708
230v/750w Varme Legme 47782528
2a Ankerbeslag til Stævn 1.81575380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 15986449
4 Stk. nye Kugleventiler 10181727
5-bladede Propeller 17 x 20 5.09786090
6 Dæksventiler - Hvide 31885634
Afbryder 12v B17x 3883964
Afspærringshaner m/m Messing 24283912
Akselflange 57385349
Akselkobling 1.27168761
Alle Bravo Drev Zinkanode 14364983
Alu Håndlister 14669502
Alu-rælingslister nye 49779715
Anker CQR 35 L 63786633
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 44683883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 63783882
Anker Danforth 12 kg. 35079860
Anker Danforth 18kg Originalt 63783884
Anker Fortress 1.33886229
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 63786301
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 44683885
Anker Svirvel 44686110
Anker ”danfort” Type. 31886300
Ankerbrønds Luge to Delt 57369509
Ankertov med bly 31886255
Armlæns Støtter Rustfri 24582135
Autohelm Drive Unit E40 5.66380124
B 104 Horn 12 v. 49783766
B103 12 v. Horn 26783764
Badetrin til Agterspejl 7669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 1.19773221
Beslag Humminbird 455 HGH 3184002
Blok 36468628
Blok Easy Super 17468629
Blokke + Div. A37 - 43 7.866.47885523
Blokke Div. Easy A29-36 7.866.47885522
Blokke E Barton Standup A13-20 7.866.47885359
Blokke Easy Check A1-6 7.866.47885357
Blokke Easy Div. A21-28 7.866.47885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 7.866.47885358
Blokke Forskellige A54-59 7.866.47885526
Blokke OH Forskellige A44-52 786.64785524
bom 4,3 m 1.59286696
Bom Cover se Under Sejl 63.718.48369744
Bom fra Jolle 25469564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 50379700
Brændstoffilter -10 Icron 25486024
Brændstopfilter Yanmar 11455279
Bundm.international Veridian 20885353
Bundmaling Hempel Basic Green 12685341
Bundmaling Hempel Black 12685346
Bundmaling Hempel Copper 63.718.48385347
Bundmaling Hempel Dark Blue 14285351
Bundmaling Hempel Dove White 18985352
Bundmaling Hempel Red/brown 12685343
Bundmaling Hempel Trueblue 12685344
Bundmaling International Rød 12685354
Bundmaling Jotun Blå 11485355
Båd Stativ 1.59286731
Bådhynder 077778
Bådshage 12782201
Bådvogn 2.54884909
Bådvogn 085712
Bådvogn 3.18585059
Bådvogn med Stativ 2.54886451
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 1.78486637
Bøjler til Cockpit Telt 30569555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 70079717
Cockpit Dørk til Bianca 27. 1.59285742
Cockpit Sprayhood Bella ny 1.78473220
Cockpittelt X-382 4.77886097
Cykler, Neobike i go´ Stand 31886011
Dieselfilter 4785334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 7.866.47885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 7.866.47885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 7.866.47885512
Dobbelt Håndvask 63069486
Dækspåfyldningstuds 6385673
Dørgreb Messing Vride 21075316
Dørgreb Messingring 12775317
Easy Dobbelt Frølår 17582833
Easy Svingarm med Konsol 35082827
Emhætte / Ventilationsslange 3169537
Fald til fok Eller Storsejl 31885014
Fenderholder 3182206
Fendersokker nye Hvide 4170676
Fest Flag 31886765
Foldecykel Strida 1.21085365
Foldepropel 1.59286199
Forskelligt Udstyr 3182199
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 14679817
Forstagswire 12782935
Furltec Rullesystem 3.31386561
Gardena Roll-fix Vandslange 28686390
Gardiner Hvide LM Sæt. 28669535
Generator 12V 140amp. Ny 1.45279777
Gori Foldelropel 1.27483452
Gori Foldepropel 1.84773384
Gumibælg Udstødning 16655118
Gumibælge TIL Styrekabel 5773625
Gummibåd 95585614
Harken Blokke 3186774
Holder til Instrument E46 6384007
Holder til Instrument E48 7684008
Holder til Instrument. E29x 3184009
Holder til Pullert/håndliste m 6383756
Holding Tank 24285531
Horn 12v. B107 36983758
Håndlister Alu 21669504
Håndpejlekompas 54185569
Impeller / Tilbud 23055312
Instrument Holder Geonav E47 4784006
Instrument Panel i Teak 47779698
Isolator Radio Agterstag B117 62483748
Isolator Radio Agterstag B118 43983749
Jabsco Pumpe 11186194
Kasselås 15983886
Kasselås Brass Rim 20783971
Kastelineholder 5453225
Kickenstrap Easy-kick 2 1.84775282
Kickenstrap til Rullebom 1.65684901
Klem Flange til Yanmar 25 mm 38286862
Klemflange 63785426
Koge Blus Oner Gas 58984887
Kraftig Horn 12 v. B106 30583761
Laandgang/badestige 1.17885568
Lampe Cabin Messing Stor 54183943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 50383944
Lampe Hella 6383969
Lampe Hella 5783980
Lampe Mini Spotlight 19183979
Lewmar Spil 40 76486613
Lidt af Hvert. 786.64786397
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 80279636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 1.40185372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 63.718.48379638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 63.718.48379637
Loos Rigmåler 47786771
Luge Moonlight fra BSI 3.12280077
Lyddæmper r/f 31885350
Lås Indbygning M/vrider B102 14383775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 30983774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 5085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 39.50569552
Mast med Bom, Rullestag. 7.64686582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 8.60169553
Mast Solus Alta, Impala27 m 5.09782961
Mast Solusalta Impala27 Albin8 4.77882882
Mast til Bianca 27 14.01885330
Maste Reservedele nye 7.866.47879774
Mercury gas / Gear box 19186882
Messing Anker (til Pynt) 22375329
Messing Koøje 50976550
Messing Koøje 38276549
Messing Koøje 230m/m 86085527
Mob lys 6386770
Måringstov Plastbetrukket Nyt 38275336
Navigations Kompas 3183465
Navigations Lampe 12v 22383966
Navigations Reol ny i Teak 9569506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 2.03873222
Ny Toilet Pump 47786833
Nøgle LM Rå til Døre 5083776
Nøgler til Nidelev Døre 7083777
Oliefyr 1.27484555
Optimist Rorblad træ 20784886
Optimistjolle Pressening 31584874
Optimus 155 Kocher 1.66685449
Overtræk Plast Pæhængsmotor 6084873
Padle Starboard Enduro Kulfibe 41486794
Patron til Redningsvest 6386769
Pejlekompas Silva 3183467
Plexiglas Nedgangsluge 17869525
Plexiglas Nedgangsluge 11469527
Plexiglas Nedgangsluge 17869524
Power Handle Spilhåndtag 62485509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 24185715
Propel 16x16 30mm Venstre 38275550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 56584884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 62784880
Propel 4 Bladet 2.10286871
Propel Volvo Penta 2 Bladet 58784885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 96984883
Propel, 2 Bladet Bronce 47772188
Propelblade Slæbegenerator 11783753
Propeller 1.27485593
Propeller Forsk dim B210-215 7.866.47885529
Radar Tårn 95586645
Rat Cover 52569856
Redningsflåde 1.91182708
Redningsflåde 5.03385957
Redningsflåde 4 år 2.86786861
Redningskrans M/lys Ikke ny 22379711
Redningskransholder 7053227
Redningsveste (nye) 9586455
Redningsveste nye 12783810
Regatta Kaffekop Service 15986023
Rekyl Start Påhængsmotor 22385510
Rm69 Toilet 12786629
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 3.05875510
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 76464176
Rorbeslag til LM Både 20384912
Rorbeslag til LM Både 26784913
Rorbøsning Ø 70 m/m 11479861
Rorstamme Kvadrant 15969538
Rorstamme med Rorblad Ny 3.05869549
Rullegardiner til Bavaria 12786768
Rullereb 12765159
Rustfri Stålbeslag 9579862
Rustfri Tank 25480657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 10169541
Røstjernsbøjler 12m/m 5769542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 2.67686201
Sejlpinde 6382204
Septer Blokke 31886113
Skrog Gennemføringer m/m 9583887
Skydeventil 2 Tom. Messing 24883972
Skylight Lewmar Flush Luge 89183855
Spil 25465158
Spilertageskinne M/vogn 60579707
Sprayhood Bella Cockpit ny 57373223
Sprayhood, Marineblå 4.14186304
Spritapparat 22366756
Startkontakt Yanmar 54177354
Storsejls bom og Kikkenstrop 1.59285309
Stævn Lanterne 6386857
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 36977025
Stævnstige 4 Trin 44686108
Svenske Søkort 3186824
Svømmefødder Key West No.42-43 14383752
Søvandsfilter 19186772
Tank Diesel Bild 6. 73269488
Tank Diesel Bild. 5. 73269491
Tank Diesel Bild.4 73269492
Tank Vand Bild. 1. 92369487
Tank Vand Bild. 16. 73275289
Tank Vand Ell. Holdingtank 14383977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 31869508
Tanke Special Bygges 63686801
Thermoføler Bukh 97gr. 26769799
Thermostat Yanmar 19559480
Thermostat Yanmar Ysb- 19159479
Toilet Jabsco 15986395
Toilet Jabsco 89286109
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 63083889
Trawler Lampe 50986775
Trawlerlampe 31886491
Trevejs Ventiler 3/4 9582086
Udstødningsslange 50985383
Vand Påfyldningsstuds 14373440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 95586933
Vantskrue Hasselfors 5/8 50685842
Vantskrue Mrk.os 50951315
Vantskruer 1/2" 6076626
Vantskruer 1/4" 1576624
Vantskruer Store Rustfri 36983746
Vantwire 15983018
Vaskafløb 2 Slags 8279863
Ventil Top 3 tom 9583751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 81577042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 81577035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 75177037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 62477099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 75177097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 68877098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 84177043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 62477047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 63.718.48375322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 63.718.48375321
Vinduesafdækning V 35 69469726
Vinduesafdækning Vision 1.14069725
Vinduesafdækning Vitesse 35 69469724
Vinterpresenning Kraftig Kvali 89286636
Vitesse 33 Vindues Afdækning 60569723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 81579718
Volvo Penta .vandpumpe 98484268
Volvo Penta Funktionsplade 19169531
Volvo Penta Gearkasse 63779888
Watermaker 25.48786640
Wetus Vindue 63075348
Wichard Karabinhage/skødekrog 23882843
Windex No.10 5783747
Zink / Anode 10148283
Zink / Anode 16748282
Zink / Anode 10248280
Zink / Anode 6948287

Înapoi