Udkik.dk

Alte echipamente Vânzări


Dacă doriţi să vă faceţi publicitate, puteţi creea un anunţ apăsând Editaţi.
Valuta:
Anunţ creat în ultimele 7 zile
Anunţ revizuit în ultimele 7 zile

Echipament Preţ (RON) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 50683727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 12685537
1 Stk. Minelampe Petroleum 18983735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 15877370
1 Stk. Viskermotor 9485436
1 Storskøde 31681399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 50683570
15" Fast Propel 75984640
2 Bladet Propel Inkl Aksel 47485873
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 6385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 31660708
230v/750w Varme Legme 47482528
2a Ankerbeslag til Stævn 1.80475380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 22186449
4 Stk. nye Kugleventiler 10181727
5-bladede Propeller 17 x 20 5.06486090
6 Dæksventiler - Hvide 37985634
Afbryder 12v B17x 3783964
Afspærringshaner m/m Messing 24083912
Akselflange 56985349
Akselkobling 1.26368761
Alle Bravo Drev Zinkanode 14264983
Alu Håndlister 14569502
Alu-rælingslister nye 49379715
Andersen Spil 46" 63386501
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 44383883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 63383882
Anker Danforth 12 kg. 34879860
Anker Danforth 18kg Originalt 63383884
Anker Fortress 1.32986229
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 63386301
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 44383885
Anker Svirvel 44386110
Anker ”danfort” Type. 31686300
Ankerbrønds Luge to Delt 56969509
Ankertov med bly 31686255
Ardic 032 Oliefyr 1.77285932
Armlæns Støtter Rustfri 24382135
Autohelm Drive Unit E40 5.62680124
B 104 Horn 12 v. 49383766
B103 12 v. Horn 26583764
Badetrin til Agterspejl 7569539
Bella Cockpit Sprayhood ny 1.19073221
Beslag Humminbird 455 HGH 3184002
Blok 36268628
Blok Easy Super 17368629
Blokke + Div. A37 - 43 7.815.85885523
Blokke Div. Easy A29-36 7.815.85885522
Blokke E Barton Standup A13-20 7.815.85885359
Blokke Easy Check A1-6 7.815.85885357
Blokke Easy Div. A21-28 7.815.85885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 7.815.85885358
Blokke Forskellige A54-59 7.815.85885526
Blokke OH Forskellige A44-52 781.58585524
Bom Cover se Under Sejl 63.308.45569744
Bom fra Jolle 25369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 50079700
Brændstoffilter -10 Icron 25286024
Brændstopfilter Yanmar 11355279
Bundm.international Veridian 20785353
Bundmaling Hempel Basic Green 12585341
Bundmaling Hempel Black 12585346
Bundmaling Hempel Copper 63.308.45585347
Bundmaling Hempel Dark Blue 14185351
Bundmaling Hempel Dove White 18885352
Bundmaling Hempel Red/brown 12585343
Bundmaling Hempel Trueblue 12585344
Bundmaling International Rød 12585354
Bundmaling Jotun Blå 11385355
Bådshage 12682201
Bådshager 5685698
Bådvogn 2.53284909
Bådvogn 3.16585059
Bådvogn 085712
Bådvogn med Stativ 2.53286451
Bøjler til Cockpit Telt 30369555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 69679717
Cockpit Dørk til Bianca 27. 1.58285742
Cockpit Sprayhood Bella ny 1.77273220
Cockpittelt X-382 4.74886097
Cykler, Neobike i go´ Stand 31686011
Dieselfilter 4785334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 7.815.85885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 7.815.85885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 7.815.85885512
Dobbelt Håndvask 62669486
Dækspåfyldningstuds 6385673
Dørgreb Messing Vride 20875316
Dørgreb Messingring 12675317
Easy Dobbelt Frølår 17482833
Easy Svingarm med Konsol 34882827
Emhætte / Ventilationsslange 3169537
Fald til fok Eller Storsejl 31685014
Fenderholder 3182206
Fendersokker nye Hvide 4170676
Foldecykel Strida 1.20285365
Foldepropel 1.58286199
Forskelligt Udstyr 3182199
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 14579817
Forstagswire 12682935
Gardena Roll-fix Vandslange 28486390
Gardiner Hvide LM Sæt. 28469535
Gasovn ENO 60486460
Generator 12V 140amp. Ny 1.44379777
Gori Foldelropel 1.58283452
Gori Foldepropel 1.83573384
Gumibælg Udstødning 16555118
Gumibælge TIL Styrekabel 5773625
Gummibåd 94985614
Holder til Instrument E46 6384007
Holder til Instrument E48 7584008
Holder til Instrument. E29x 3184009
Holder til Pullert/håndliste m 6383756
Holding Tank 24085531
Horn 12v. B107 36783758
Håndlister Alu 21569504
Håndpejlekompas 53885569
Impeller / Tilbud 22955312
Instrument Holder Geonav E47 4784006
Instrument Panel i Teak 47479698
Isolator Radio Agterstag B117 62083748
Isolator Radio Agterstag B118 43683749
Jabsco Pumpe 11086194
Kasselås 15883886
Kasselås Brass Rim 20583971
Kastelineholder 5353225
Kickenstrap Easy-kick 2 1.83575282
Kickenstrap til Rullebom 1.64684901
Klemflange 63385426
Koge Blus Oner Gas 58584887
Kraftig Horn 12 v. B106 30383761
Laandgang/badestige 1.17185568
Lampe Cabin Messing Stor 53883943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 50083944
Lampe Hella 5683980
Lampe Hella 6383969
Lampe Mini Spotlight 18983979
Lidt af Hvert. 781.58586397
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 79779636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 1.39285372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 63.308.45579638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 63.308.45579637
Luge 94985674
Luge Moonlight fra BSI 3.10280077
Lyddæmper r/f 31685350
Lås Indbygning M/vrider B102 14283775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 30783774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 5085528
Mast 11,80 m. 2.53284063
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 39.25169552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 8.54669553
Mast Solusalta Impala27 Albin8 5.06482882
Mast til Bianca 27 13.92785330
Maste Reservedele nye 7.815.85879774
Messing Anker (til Pynt) 22175329
Messing Koøje 50676549
Messing Koøje 50676550
Messing Koøje 230m/m 85485527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 37975336
Navigations Kompas 3183465
Navigations Lampe 12v 22183966
Navigations Reol ny i Teak 9469506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 2.02573222
Nøgle LM Rå til Døre 5083776
Nøgler til Nidelev Døre 6983777
Oliefyr 1.26684555
Optimist Rorblad træ 20584886
Optimistjolle Pressening 31384874
Optimus 155 Kocher 1.65385449
Optimus 155 Komfur 63386302
Overtræk Plast Pæhængsmotor 6084873
Pejlekompas Silva 3183467
Plexiglas Nedgangsluge 11369527
Plexiglas Nedgangsluge 17769525
Plexiglas Nedgangsluge 17769524
Plovanker cor 6385936
Power Handle Spilhåndtag 62085509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 23985715
Propel 16x16 30mm Venstre 37975550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 56184884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 62384880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 58384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 96384883
Propel, 2 Bladet Bronce 47472188
Propelblade Slæbegenerator 11783753
Propeller 1.26685593
Propeller Forsk dim B210-215 7.815.85885529
Rat Cover 52269856
Redningsflåde 5.00185957
Redningsflåde 1.89982708
Redningsflåde 3 år 2.84886427
Redningskrans 6386377
Redningskrans M/lys Ikke ny 22179711
Redningskransholder 7053227
Redningsveste (nye) 9486455
Redningsveste nye 12683810
Regatta Kaffekop Service 15886023
Rekyl Start Påhængsmotor 22185510
Rigning Solus Alta, Impala27 m 7.28082961
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 3.03875510
Ror Rulle Leje 70mm 18986242
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 94964176
Rorbeslag til LM Både 26584913
Rorbeslag til LM Både 20284912
Rorbøsning Ø 70 m/m 11379861
Rorstamme Kvadrant 15869538
Rorstamme med Rorblad Ny 3.03869549
Rullereb 12665159
Rustfri Stålbeslag 9479862
Rustfri Tank 25380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 10169541
Røstjernsbøjler 12m/m 5669542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 2.65886201
Sejlpinde 6382204
Septer Blokke 31686113
Skrog Gennemføringer m/m 9483887
Skydeventil 2 Tom. Messing 24683972
Skylight Lewmar Flush Luge 88583855
Spil 25365158
Spilertageskinne M/vogn 60179707
Sprayhood Bella Cockpit ny 56973223
Sprayhood, Marineblå 4.11586304
Spritapparat 22166756
Startkontakt Yanmar 53877354
Startmotor Bosch 000131101 41170417
Storsejls bom og Kikkenstrop 1.58285309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 36777025
Stævnstige 4 Trin 44386108
Svømmefødder Key West No.42-43 14283752
Tank Diesel Bild 6. 72869488
Tank Diesel Bild. 5. 72869491
Tank Diesel Bild.4 72869492
Tank Vand Bild. 1. 91769487
Tank Vand Bild. 16. 72875289
Tank Vand Ell. Holdingtank 14283977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 31669508
Thermoføler Bukh 97gr. 26569799
Thermostat Yanmar 19459480
Thermostat Yanmar Ysb- 18959479
Toilet Jabsco 88686109
Toilet Jabsco 15886395
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 62683889
Trawlerlampe 31686491
Trevejs Ventiler 3/4 9482086
Udstødningsslange 50685383
Vand Påfyldningsstuds 14273440
Vantskrue Hasselfors 5/8 56685842
Vantskrue Mrk.os 50651315
Vantskruer 1/2 6076626
Vantskruer 1/4" 1576624
Vantskruer Store Rustfri 36783746
Vantwire 15883018
Vaskafløb 2 Slags 8279863
Ventil Top 3 tom 9483751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 81077042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 81077035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 74777037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 62077099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 74777097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 68377098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 83577043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 62077047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 63.308.45575322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 63.308.45575321
Vinduesafdækning V 35 69069726
Vinduesafdækning Vision 1.13369725
Vinduesafdækning Vitesse 35 69069724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 60169723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 81079718
Volvo Penta .vandpumpe 97884268
Volvo Penta Funktionsplade 18969531
Volvo Penta Gearkasse 63379888
Wetus Vindue 62675348
Wichard Karabinhage/skødekrog 23782843
Windex No.10 5683747
Zink / Anode 6948287
Zink / Anode 10148280
Zink / Anode 16548282
Zink / Anode 10148283

Înapoi