Udkik.dk

Overige uitrusting Te koop


Als u wilt adverteren kunt u een advertentie maken door uit het keuzemenu Edit te kiezen.
Valuta:
De advertentie is in de afgelopen 7 dagen geplaatst
De advertentie is in de afgelopen 7 dagen aangepast

uitrusting Prijs (EUR) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 10783727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2685537
1 Stk. Minelampe Petroleum 4083735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3377370
1 Stk. Viskermotor 2085436
1 Storskøde 6781399
2 STK Foldecykler 26887104
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6760708
20 mm Fortøjning 6787185
230v/750w Varme Legme 10082528
2a Ankerbeslag til Stævn 38275380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 3386449
4 Stk. nye Kugleventiler 2181727
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5083912
Akselkobling 26768761
Alle Bravo Drev Zinkanode 3064983
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Anker CQR 35 L 13486633
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 9383883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13483882
Anker Danforth 12 kg. 7379860
Anker Danforth 18kg Originalt 13483884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 9383885
Ankerbrønds Luge to Delt 12069509
Antenneholder 2683426
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1.19180124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badetrin til Agterspejl 1669539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 16081640
Bella Cockpit Sprayhood ny 25273221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blokke + Div. A37 - 43 1.655.16085523
Blokke Div. Easy A29-36 1.655.16085522
Blokke E Barton Standup A13-20 1.655.16085359
Blokke Easy Check A1-6 1.655.16085357
Blokke Easy Div. A21-28 1.655.16085518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1.655.16085358
Blokke Forskellige A54-59 1.655.16085526
Blokke OH Forskellige A44-52 165.51585524
bom 4,3 m 33586696
Bom Cover se Under Sejl 13.406.80269744
Bom fra Jolle 5369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10579700
Brændstoffilter -10 Icron 5386024
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4385353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 13.406.80285347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 3985352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2385355
Bådhynder 077778
Bådmands Stol 2086984
Bådstativ 26887139
Bådstativ 20187155
Bådvogn med Stativ 53686451
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 37586637
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37573220
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1.655.16085517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1.655.16085513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1.655.16085512
Dobbelt Håndvask 13269486
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fender Holdere 12087154
Fendersokker nye Hvide 870676
Fest Flag 6786765
Foldecykel - Yess 20187132
Foldecykel Strida 25485365
Foldepropel, 2 Bladet 16087093
Foldestige 2687152
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Furltec Rullesystem 69786561
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gasolflaskor 1386960
Generator 12V 140amp. Ny 30579777
Gori Foldelropel 26883452
Gori Foldepropel 38873384
Gumibælg Udstødning 3455118
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Harken Blokke 686774
Helly Hansen Livline 887081
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5085531
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Håndpejlekompas 11385569
Impeller / Tilbud 4855312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38875282
Kickenstrap til Rullebom 34884901
Koge Blus Oner Gas 12484887
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Laandgang/badestige 24885568
Lampe Cabin Messing Stor 11383943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10583944
Lampe Hella 1283980
Lampe Hella 1383969
Lampe Mini Spotlight 4083979
Lewmar Spil 40 16086613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13.406.80279638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13.406.80279637
Luge Moonlight fra BSI 65680077
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6583774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 1085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 8.31269552
Mast med Bom, Rullestag. 1.60886582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1.80969553
Maste Reservedele nye 1.655.16079774
Messing Anker (til Pynt) 4675329
Messing Koøje 5376549
Messing Koøje 230m/m 18085527
Messingskine Halvrund 10x4 3387083
Mob lys 1386770
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4683966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 42973222
Ny Toilet Pump 10086833
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Overskudslager Udsalg fra ... 387146
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Patron til Redningsvest 1386769
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 5085715
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11884884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel 4 Bladet 44286871
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20484883
Propel, 2 Bladet Bronce 10072188
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller Forsk dim B210-215 1.655.16085529
Rat Cover 11069856
Redningsflåde 53686861
Redningskrans M/lys Ikke ny 4679711
Redningskransholder 1453227
Redningsveste (nye) 2086455
Regatta Kaffekop Service 3386023
Rekyl Start Påhængsmotor 4685510
Rm69 Toilet 2686629
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64375510
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorbeslag til LM Både 4284912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64369549
Rullebom 53686956
Rullegardiner til Bavaria 2686768
Rustfri Stålbeslag 2079862
Rustfri Syrefast Fenderlister 75087124
Rustfri Tank 5380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 56386201
Sejlbådsrat 46986957
Skibsrat 10787153
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skrue 12087084
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12073223
Spritapparat 3366756
Startkontakt Yanmar 11377354
Storsejls bom 26885309
Stævn Lanterne 1386857
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Svenske Søkort 686824
Svømmefødder Key West No.42-43 3083752
Søvandsfilter 4086772
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Vand Stævn 5086965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Tanke Special Bygges 13386801
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 4159480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13283889
Trailervogn 80486981
Trawler Lampe 10786775
Trawlerlampe 6786491
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 20186933
Vantskrue Hasselfors 5/8 10685842
Vantskrue Mrk.os 10751315
Vantskruer 1/2 476626
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17177042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17177035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17677043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 13.406.80275322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 13.406.80275321
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 23969725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vinterpresenning Kraftig Kvali 18786636
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17179718
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Wetus Vindue 13275348
Wichard Karabinhage/skødekrog 5082843
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 1448287
Zink / Anode 2148283
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148280
Zodiac Gummibåd - Siddepude 1387080

Terug