Udkik.dk

Overige uitrusting Te koop


Als u wilt adverteren kunt u een advertentie maken door uit het keuzemenu Edit te kiezen.
Valuta:
De advertentie is in de afgelopen 7 dagen geplaatst
De advertentie is in de afgelopen 7 dagen aangepast

uitrusting Prijs (EUR) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 10783727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2685537
1 Stk. Minelampe Petroleum 4083735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3377370
1 Stk. Viskermotor 2085436
1 Storskøde 6681399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 10783570
15" Fast Propel 16084640
2 Bladet Propel Inkl Aksel 10085873
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6660708
230v/750w Varme Legme 10082528
2a Ankerbeslag til Stævn 38175380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 3386449
4 Stk. nye Kugleventiler 2181727
5-bladede Propeller 17 x 20 1.07086090
6 Dæksventiler - Hvide 6685634
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5083912
Akselflange 12085349
Akselkobling 26668761
Alle Bravo Drev Zinkanode 3064983
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Anker CQR 35 L 13386633
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 9383883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 13383882
Anker Danforth 12 kg. 7379860
Anker Danforth 18kg Originalt 13383884
Anker Fortress 28186229
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 13386301
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 9383885
Anker Svirvel 9386110
Anker ”danfort” Type. 6686300
Ankerbrønds Luge to Delt 12069509
Ankertov med bly 6686255
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1.18980124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badetrin til Agterspejl 1669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 25173221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blokke + Div. A37 - 43 1.652.17085523
Blokke Div. Easy A29-36 1.652.17085522
Blokke E Barton Standup A13-20 1.652.17085359
Blokke Easy Check A1-6 1.652.17085357
Blokke Easy Div. A21-28 1.652.17085518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1.652.17085358
Blokke Forskellige A54-59 1.652.17085526
Blokke OH Forskellige A44-52 165.21685524
bom 4,3 m 33486696
Bom Cover se Under Sejl 13.382.58169744
Bom fra Jolle 5369564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10579700
Brændstoffilter -10 Icron 5386024
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4385353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 13.382.58185347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 3985352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2385355
Båd Stativ 33486731
Bådhynder 077778
Bådshage 2682201
Bådvogn 53584909
Bådvogn 085712
Bådvogn 66985059
Bådvogn med Stativ 53586451
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 37486637
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Dørk til Bianca 27. 33485742
Cockpit Sprayhood Bella ny 37473220
Cockpittelt X-382 1.00386097
Cykler, Neobike i go´ Stand 6686011
Dieselfilter 1085334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1.652.17085517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1.652.17085513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1.652.17085512
Dobbelt Håndvask 13269486
Dækspåfyldningstuds 1385673
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Easy Dobbelt Frølår 3682833
Easy Svingarm med Konsol 7382827
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fald til fok Eller Storsejl 6685014
Fenderholder 682206
Fendersokker nye Hvide 870676
Fest Flag 6686765
Foldecykel Strida 25485365
Foldepropel 33486199
Forskelligt Udstyr 682199
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Forstagswire 2682935
Furltec Rullesystem 69586561
Gardena Roll-fix Vandslange 6086390
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Generator 12V 140amp. Ny 30579777
Gori Foldelropel 26783452
Gori Foldepropel 38873384
Gumibælg Udstødning 3455118
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Gummibåd 20085614
Harken Blokke 686774
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5085531
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Håndpejlekompas 11385569
Impeller / Tilbud 4855312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Jabsco Pumpe 2386194
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38875282
Kickenstrap til Rullebom 34784901
Klem Flange til Yanmar 25 mm 8086862
Klemflange 13385426
Koge Blus Oner Gas 12384887
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Laandgang/badestige 24785568
Lampe Cabin Messing Stor 11383943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10583944
Lampe Hella 1383969
Lampe Hella 1283980
Lampe Mini Spotlight 4083979
Lewmar Spil 40 16086613
Lidt af Hvert. 165.21686397
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13.382.58179638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13.382.58179637
Loos Rigmåler 10086771
Luge Moonlight fra BSI 65580077
Lyddæmper r/f 6685350
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6483774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 1085528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 8.29769552
Mast med Bom, Rullestag. 1.60586582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1.80669553
Mast Solus Alta, Impala27 m 1.07082961
Mast Solusalta Impala27 Albin8 1.00382882
Mast til Bianca 27 2.94485330
Maste Reservedele nye 1.652.17079774
Mercury gas / Gear box 4086882
Messing Anker (til Pynt) 4675329
Messing Koøje 10776550
Messing Koøje 8076549
Messing Koøje 230m/m 18085527
Mob lys 1386770
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4683966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 42873222
Ny Toilet Pump 10086833
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Oliefyr 26784555
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Optimus 155 Kocher 35085449
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Padle Starboard Enduro Kulfibe 8686794
Patron til Redningsvest 1386769
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 5085715
Propel 16x16 30mm Venstre 8075550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11884884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13184880
Propel 4 Bladet 44186871
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20384883
Propel, 2 Bladet Bronce 10072188
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller 26785593
Propeller Forsk dim B210-215 1.652.17085529
Radar Tårn 20086645
Rat Cover 11069856
Redningsflåde 40182708
Redningsflåde 1.05785957
Redningsflåde 4 år 60286861
Redningskrans M/lys Ikke ny 4679711
Redningskransholder 1453227
Redningsveste (nye) 2086455
Redningsveste nye 2683810
Regatta Kaffekop Service 3386023
Rekyl Start Påhængsmotor 4685510
Rm69 Toilet 2686629
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64275510
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 16064176
Rorbeslag til LM Både 4284912
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64269549
Rullegardiner til Bavaria 2686768
Rullereb 2665159
Rustfri Stålbeslag 2079862
Rustfri Tank 5380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 56286201
Sejlpinde 1382204
Septer Blokke 6686113
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Skylight Lewmar Flush Luge 18783855
Spil 5365158
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12073223
Sprayhood, Marineblå 86986304
Spritapparat 4666756
Startkontakt Yanmar 11377354
Storsejls bom og Kikkenstrop 33485309
Stævn Lanterne 1386857
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Stævnstige 4 Trin 9386108
Svenske Søkort 686824
Svømmefødder Key West No.42-43 3083752
Søvandsfilter 4086772
Tank Diesel Bild 6. 15369488
Tank Diesel Bild. 5. 15369491
Tank Diesel Bild.4 15369492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15375289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6669508
Tanke Special Bygges 13386801
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 4159480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco 3386395
Toilet Jabsco 18786109
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13283889
Trawler Lampe 10786775
Trawlerlampe 6686491
Trevejs Ventiler 3/4 2082086
Udstødningsslange 10785383
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 20086933
Vantskrue Hasselfors 5/8 10685842
Vantskrue Mrk.os 10751315
Vantskruer 1/2" 1276626
Vantskruer 1/4" 376624
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vantwire 3383018
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17177042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17177035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15777037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15777097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17677043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 13.382.58175322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 13.382.58175321
Vinduesafdækning V 35 14569726
Vinduesafdækning Vision 23969725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14569724
Vinterpresenning Kraftig Kvali 18786636
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17179718
Volvo Penta .vandpumpe 20684268
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Volvo Penta Gearkasse 13379888
Watermaker 5.35386640
Wetus Vindue 13275348
Wichard Karabinhage/skødekrog 5082843
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 2148283
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148280
Zink / Anode 1448287

Terug