Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
Bådvogn 085712
Vantskruer 1/4" 376624
Fenderholder 682206
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Pejlekompas Silva 683467
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Navigations Kompas 683465
Forskelligt Udstyr 682199
Holder til Instrument. E29x 684009
Afbryder 12v B17x 783964
Fendersokker nye Hvide 870676
Instrument Holder Geonav E47 984006
Dieselfilter 985334
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Kastelineholder 1053225
Bådshager 1185698
Lampe Hella 1183980
Windex No.10 1183747
Røstjernsbøjler 12m/m 1169542
Gumibælge TIL Styrekabel 1173625
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Vantskruer 1/2" 1176626
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1285435
Sejlpinde 1282204
Plovanker cor 1285936
Holder til Instrument E46 1284007
Dækspåfyldningstuds 1285673
Holder til Pullert/håndliste m 1283756
Redningskrans 1286377
Lampe Hella 1283969
Zink / Anode 1348287
Nøgler til Nidelev Døre 1383777
Redningskransholder 1353227
Holder til Instrument E48 1484008
Badetrin til Agterspejl 1469539
Vaskafløb 2 Slags 1679863
Skrog Gennemføringer m/m 1883887
Trevejs Ventiler 3/4 1882086
Ventil Top 3 tom 1883751
1 Stk. Viskermotor 1885436
Redningsveste (nye) 1886455
Rustfri Stålbeslag 1879862
Navigations Reol ny i Teak 1869506
Zink / Anode 1948283
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1969541
4 Stk. nye Kugleventiler 1981727
Zink / Anode 1948280
Jabsco Pumpe 2186194
Bundmaling Jotun Blå 2285355
Rorbøsning Ø 70 m/m 2279861
Brændstopfilter Yanmar 2255279
Plexiglas Nedgangsluge 2269527
Propelblade Slæbegenerator 2383753
Bundmaling Hempel Red/brown 2485343
Bundmaling International Rød 2485354
Bundmaling Hempel Basic Green 2485341
Bundmaling Hempel Trueblue 2485344
Bundmaling Hempel Black 2485346
Bådshage 2482201
Redningsveste nye 2483810
Rullereb 2465159
Forstagswire 2482935
Rm69 Toilet 2486629
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2485537
Dørgreb Messingring 2475317
Bundmaling Hempel Dark Blue 2785351
Svømmefødder Key West No.42-43 2783752
Vand Påfyldningsstuds 2773440
Alle Bravo Drev Zinkanode 2764983
Tank Vand Ell. Holdingtank 2783977
Lås Indbygning M/vrider B102 2783775
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2879817
Alu Håndlister 2869502
Kasselås 3183886
Regatta Kaffekop Service 3186023
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3177370
Rorstamme Kvadrant 3169538
Toilet Jabsco 3186395
Vantwire 3183018
Gumibælg Udstødning 3255118
Zink / Anode 3248282
Blok Easy Super 3468629
Easy Dobbelt Frølår 3482833
Plexiglas Nedgangsluge 3469524
Plexiglas Nedgangsluge 3469525
Bundmaling Hempel Dove White 3785352
Lampe Mini Spotlight 3783979
Thermostat Yanmar Ysb- 3759479
Volvo Penta Funktionsplade 3769531
1 Stk. Minelampe Petroleum 3783735
Thermostat Yanmar 3859480
Rorbeslag til LM Både 3984912
Optimist Rorblad træ 4084886
Kasselås Brass Rim 4083971
Bundm.international Veridian 4085353
Dørgreb Messing Vride 4175316
Håndlister Alu 4269504
Messing Anker (til Pynt) 4375329
Redningskrans M/lys Ikke ny 4379711
Rekyl Start Påhængsmotor 4385510
Spritapparat 4366756
Navigations Lampe 12v 4383966
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 4386449
Impeller / Tilbud 4555312
Wichard Karabinhage/skødekrog 4682843
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4785715
Holding Tank 4785531
Afspærringshaner m/m Messing 4783912
Armlæns Støtter Rustfri 4782135
Skydeventil 2 Tom. Messing 4883972
Brændstoffilter -10 Icron 4986024
Signalflag sæt 22 x 30 4986668
Rustfri Tank 4980657
Bom fra Jolle 4969564
Spil 4965158
Rorbeslag til LM Både 5284913
Thermoføler Bukh 97gr. 5269799
B103 12 v. Horn 5283764
Gardena Roll-fix Vandslange 5586390
Gardiner Hvide LM Sæt. 5569535
Kraftig Horn 12 v. B106 5983761
Bøjler til Cockpit Telt 5969555
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6083774
Optimistjolle Pressening 6184874
6 Dæksventiler - Hvide 6285634
Ankertov med bly 6286255
Septer Blokke 6286113
2 Stk. Søventiler i Bronce 6260708
Trawlerlampe 6286491
Lyddæmper r/f 6285350
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6269508
Fald til fok Eller Storsejl 6285014
Anker ”danfort” Type. 6286300
Cykler, Neobike i go´ Stand 6286011
1 Storskøde 6281399
Anker Danforth 12 kg. 6879860
Easy Svingarm med Konsol 6882827
Blok 7168628
Vantskruer Store Rustfri 7283746
Horn 12v. B107 7283758
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7277025
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7475336
Propel 16x16 30mm Venstre 7475550
Messing Koøje 7476549
Startmotor Bosch 000131101 8070417
Isolator Radio Agterstag B118 8583749
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8783885
Anker Svirvel 8786110
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8783883
Stævnstige 4 Trin 8786108
2 Bladet Propel Inkl Aksel 9385873
Instrument Panel i Teak 9379698
230v/750w Varme Legme 9382528
Propel, 2 Bladet Bronce 9372188
Alu-rælingslister nye 9779715
B 104 Horn 12 v. 9783766
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9883944
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9879700
Messing Koøje 9976550
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 9983570
Udstødningsslange 9985383
Vantskrue Mrk.os 9951315
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9983727
Rat Cover 10269856
Håndpejlekompas 10585569
Lampe Cabin Messing Stor 10583943
Startkontakt Yanmar 10577354
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11084884
Vantskrue Hasselfors 5/8 11185842
Ankerbrønds Luge to Delt 11169509
Sprayhood Bella Cockpit ny 11173223
Akselflange 11185349
Propel Volvo Penta 2 Bladet 11484885
Koge Blus Oner Gas 11584887
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11869723
Spilertageskinne M/vogn 11879707
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 12177047
Isolator Radio Agterstag B117 12183748
Power Handle Spilhåndtag 12185509
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 12177099
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 12284880
Dobbelt Håndvask 12369486
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 12383889
Wetus Vindue 12375348
Anker Danforth 18kg Originalt 12483884
Klemflange 12485426
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 12486301
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 12483882
Anker CQR 35 L 12486633
Volvo Penta Gearkasse 12479888
Vindue Nc.bjerg Bild.19 13477098
Vinduesafdækning V 35 13569726
Vinduesafdækning Vitesse 35 13569724
Cockpit Cover Nordan 27 HT 13679717
Tank Diesel Bild 6. 14369488
Tank Vand Bild. 16. 14375289
Tank Diesel Bild.4 14369492
Tank Diesel Bild. 5. 14369491
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 14677097
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 14677037
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 14964176
Lewmar Spil 40 14986613
15" Fast Propel 14984640
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 15679636
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15977035
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15977042
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15979718
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 16477043
Messing Koøje 230m/m 16785527
Skylight Lewmar Flush Luge 17483855
Vinterpresenning Kraftig Kvali 17486636
Toilet Jabsco 17486109
Tank Vand Bild. 1. 18069487
Gummibåd 18685614
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 18984883
Volvo Penta .vandpumpe 19284268
Vinduesafdækning Vision 22269725
Flexkobling 22386562
Laandgang/badestige 23085568
Bella Cockpit Sprayhood ny 23373221
Foldecykel Strida 23685365
Akselkobling 24868761
Propeller 24885593
Radar Tårn 24886645
Oliefyr 24884555
Anker Fortress 26186229
LM 30+32 Kogeblus M/vask 27385372
Generator 12V 140amp. Ny 28379777
Foldepropel 31086199
Storsejls bom og Kikkenstrop 31085309
Gori Foldelropel 31083452
bom 4,3 m 31086696
Cockpit Dørk til Bianca 27. 31085742
Ardic 032 Oliefyr 32385932
Kickenstrap til Rullebom 32384901
Optimus 155 Kocher 32485449
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 34886637
Cockpit Sprayhood Bella ny 34873220
2a Ankerbeslag til Stævn 35475380
Gori Foldepropel 36073384
Kickenstrap Easy-kick 2 36075282
Redningsflåde 37382708
Ny Bella Cockpit Sprayhood 39873222
Bådvogn med Stativ 49786451
Bådvogn 49784909
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 52286201
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 59775510
Rorstamme med Rorblad Ny 59769549
Luge Moonlight fra BSI 60980077
Bådvogn 62186546
Bådvogn 62185059
Furltec Rullesystem 64686561
Sprayhood, Marineblå 80886304
Cockpittelt X-382 93286097
Rulleforstag 93286638
Mast Solusalta Impala27 Albin8 93282882
Redningsflåde 98285957
5-bladede Propeller 17 x 20 99586090
Mast Solus Alta, Impala27 m 99582961
Autohelm Drive Unit E40 1,10580124
Mast med Bom, Rullestag. 1,49286582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,67969553
Mast til Bianca 27 2,73685330
Watermaker 4,97586640
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,71169552
Lidt af Hvert. 153,55786397
Blokke OH Forskellige A44-52 153,55785524
Blokke E Barton Standup A13-20 1,535,57985359
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,535,57985358
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,535,57985517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,535,57985513
Blokke Div. Easy A29-36 1,535,57985522
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,535,57985512
Blokke Easy Div. A21-28 1,535,57985518
Blokke + Div. A37 - 43 1,535,57985523
Maste Reservedele nye 1,535,57979774
Propeller Forsk dim B210-215 1,535,57985529
Blokke Easy Check A1-6 1,535,57985357
Blokke Forskellige A54-59 1,535,57985526
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 12,438,19775322
Bom Cover se Under Sejl 12,438,19769744
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 12,438,19779637
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 12,438,19779638
Bundmaling Hempel Copper 12,438,19785347
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 12,438,19775321

Back