Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
Bådvogn 085712
Sprayhood, Marineblå 086304
Vantskruer 1/4" 376624
Pejlekompas Silva 683467
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Forskelligt Udstyr 682199
Navigations Kompas 683465
Fenderholder 682206
Holder til Instrument. E29x 684009
Afbryder 12v B17x 783964
Fendersokker nye Hvide 870676
Dieselfilter 985334
Instrument Holder Geonav E47 984006
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Kastelineholder 1053225
Røstjernsbøjler 12m/m 1169542
Bådshager 1185698
Lampe Hella 1183980
Windex No.10 1183747
Gumibælge TIL Styrekabel 1173625
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Vantskruer 1/2 1176626
Lampe Hella 1283969
Redningskrans 1286377
Sejlpinde 1282204
Dækspåfyldningstuds 1285673
Plovanker cor 1285936
Holder til Instrument E46 1284007
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1285435
Holder til Pullert/håndliste m 1283756
Zink / Anode 1348287
Nøgler til Nidelev Døre 1383777
Redningskransholder 1353227
Badetrin til Agterspejl 1469539
Holder til Instrument E48 1484008
Gasflaske blå Int. Campinggas 1584773
Vaskafløb 2 Slags 1679863
1 Stk. Viskermotor 1885436
Rustfri Stålbeslag 1879862
Trevejs Ventiler 3/4 1882086
Navigations Reol ny i Teak 1869506
Ventil Top 3 tom 1883751
Skrog Gennemføringer m/m 1883887
Zink / Anode 1948283
4 Stk. nye Kugleventiler 1981727
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1969541
Zink / Anode 1948280
Jabsco Pumpe 2186194
Bundmaling Jotun Blå 2285355
Brændstopfilter Yanmar 2255279
Plexiglas Nedgangsluge 2269527
Rorbøsning Ø 70 m/m 2279861
Propelblade Slæbegenerator 2383753
Bundmaling Hempel Basic Green 2485341
Bundmaling International Rød 2485354
Bundmaling Hempel Trueblue 2485344
Bundmaling Hempel Red/brown 2485343
Bundmaling Hempel Black 2485346
Bådshage 2482201
Redningsveste nye 2483810
Rullereb 2465159
Dørgreb Messingring 2475317
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2485537
Forstagswire 2482935
Bundmaling Hempel Dark Blue 2785351
Lås Indbygning M/vrider B102 2783775
Svømmefødder Key West No.42-43 2783752
Vand Påfyldningsstuds 2773440
Alle Bravo Drev Zinkanode 2764983
Tank Vand Ell. Holdingtank 2783977
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2879817
Alu Håndlister 2869502
Kasselås 3183886
Vantwire 3183018
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3177370
Regatta Kaffekop Service 3186023
Rorstamme Kvadrant 3169538
Gumibælg Udstødning 3255118
Zink / Anode 3248282
Blok Easy Super 3468629
Easy Dobbelt Frølår 3482833
Plexiglas Nedgangsluge 3469524
Plexiglas Nedgangsluge 3469525
Bundmaling Hempel Dove White 3785352
1 Stk. Minelampe Petroleum 3783735
Volvo Penta Funktionsplade 3769531
Thermostat Yanmar Ysb- 3759479
Ror Rulle Leje 70mm 3786242
Lampe Mini Spotlight 3783979
Thermostat Yanmar 3859480
Rorbeslag til LM Både 3984912
Optimist Rorblad træ 4084886
Kasselås Brass Rim 4083971
Bundm.international Veridian 4085353
Dørgreb Messing Vride 4175316
Håndlister Alu 4269504
Redningskrans M/lys Ikke ny 4379711
Messing Anker (til Pynt) 4375329
Spritapparat 4366756
Navigations Lampe 12v 4383966
Rekyl Start Påhængsmotor 4385510
Impeller / Tilbud 4555312
Wichard Karabinhage/skødekrog 4682843
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4785715
Afspærringshaner m/m Messing 4783912
Holding Tank 4785531
Armlæns Støtter Rustfri 4782135
Skydeventil 2 Tom. Messing 4883972
Brændstoffilter -10 Icron 4986024
Bom fra Jolle 4969564
Rustfri Tank 4980657
Spil 4965158
Thermoføler Bukh 97gr. 5269799
Rorbeslag til LM Både 5284913
B103 12 v. Horn 5283764
Gardiner Hvide LM Sæt. 5569535
Kraftig Horn 12 v. B106 5983761
Bøjler til Cockpit Telt 5969555
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6083774
Optimistjolle Pressening 6184874
Ankertov med bly 6286255
Septer Blokke 6286113
2 Stk. Søventiler i Bronce 6260708
Lyddæmper r/f 6285350
Anker ”danfort” Type. 6286300
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6269508
1 Storskøde 6281399
Fald til fok Eller Storsejl 6285014
Cykler, Neobike i go´ Stand 6286011
Easy Svingarm med Konsol 6882827
Anker Danforth 12 kg. 6879860
Blok 7168628
Vantskruer Store Rustfri 7283746
Horn 12v. B107 7283758
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7277025
6 Dæksventiler - Hvide 7485634
Propel 16x16 30mm Venstre 7475550
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7475336
Startmotor Bosch 000131101 8070417
Isolator Radio Agterstag B118 8583749
Anker Svirvel 8786110
Stævnstige 4 Trin 8786108
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8783885
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8783883
230v/750w Varme Legme 9382528
2 Bladet Propel Inkl Aksel 9385873
Instrument Panel i Teak 9379698
Alu-rælingslister nye 9779715
B 104 Horn 12 v. 9783766
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9883944
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9879700
Vantskrue Mrk.os 9951315
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9983727
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 9983570
Udstødningsslange 9985383
Messing Koøje 9976550
Messing Koøje 9976549
Rat Cover 10269856
Håndpejlekompas 10585569
Lampe Cabin Messing Stor 10583943
Startkontakt Yanmar 10577354
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11084884
Akselflange 11185349
Sprayhood Bella Cockpit ny 11173223
Ankerbrønds Luge to Delt 11169509
Propel Volvo Penta 2 Bladet 11484885
Koge Blus Oner Gas 11584887
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11869723
Vantskrue Hasselfors 5/8 11885842
Spilertageskinne M/vogn 11879707
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 12177047
Power Handle Spilhåndtag 12185509
Isolator Radio Agterstag B117 12183748
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 12177099
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 12284880
Wetus Vindue 12375348
Dobbelt Håndvask 12369486
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 12383889
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 12483882
Klemflange 12485426
Anker Danforth 18kg Originalt 12483884
Volvo Penta Gearkasse 12479888
Optimus 155 Komfur 12486302
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 12486301
Vindue Nc.bjerg Bild.19 13477098
Vinduesafdækning Vitesse 35 13569724
Vinduesafdækning V 35 13569726
Cockpit Cover Nordan 27 HT 13679717
Tank Diesel Bild.4 14369492
Tank Vand Bild. 16. 14375289
Tank Diesel Bild. 5. 14369491
Tank Diesel Bild 6. 14369488
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 14677037
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 14677097
15" Fast Propel 14984640
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 15679636
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15977035
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15977042
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15979718
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 16477043
Messing Koøje 230m/m 16785527
Skylight Lewmar Flush Luge 17483855
Toilet Jabsco 17486109
Tank Vand Bild. 1. 18069487
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 18664176
Luge 18685674
Gummibåd 18685614
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 18984883
Volvo Penta .vandpumpe 19284268
Vinduesafdækning Vision 22269725
Laandgang/badestige 23085568
Bella Cockpit Sprayhood ny 23373221
Akselkobling 24868761
Propeller 24885593
Oliefyr 24884555
Anker Fortress 26186229
LM 30+32 Kogeblus M/vask 27385372
Generator 12V 140amp. Ny 28379777
Storsejls bom og Kikkenstrop 31085309
Stativ til Sejlbåd 31084294
Cockpit Dørk til Bianca 27. 31085742
Gori Foldelropel 31083452
Foldepropel 31086199
Kickenstrap til Rullebom 32384901
Optimus 155 Kocher 32485449
Cockpit Sprayhood Bella ny 34873220
Ardic 032 Oliefyr 34885932
2a Ankerbeslag til Stævn 35475380
Kickenstrap Easy-kick 2 36075282
Gori Foldepropel 36073384
Foldecykel Strida 36085365
Redningsflåde 37382708
Ny Bella Cockpit Sprayhood 39873222
Mast 11,80 m. 49784063
Bådvogn 49784909
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 52286201
Rorstamme med Rorblad Ny 59769549
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 59775510
Luge Moonlight fra BSI 60980077
Bådvogn 62185059
Cockpittelt X-382 93286097
Redningsflåde 98285957
5-bladede Propeller 17 x 20 99586090
Mast Solusalta Impala27 Albinc 99582882
Autohelm Drive Unit E40 1,10580124
Rigning Solus Alta, Impala27 1,43082961
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,67969553
Mast til Bianca 27 2,73685330
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,71169552
Blokke OH Forskellige A44-52 153,55785524
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,535,57985517
Blokke Forskellige A54-59 1,535,57985526
Blokke Easy Check A1-6 1,535,57985357
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,535,57985512
Blokke Easy Div. A21-28 1,535,57985518
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,535,57985513
Blokke Div. Easy A29-36 1,535,57985522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,535,57985359
Maste Reservedele nye 1,535,57979774
Blokke + Div. A37 - 43 1,535,57985523
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,535,57985358
Propeller Forsk dim B210-215 1,535,57985529
Bom Cover se Under Sejl 12,438,19769744
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 12,438,19775321
Bundmaling Hempel Copper 12,438,19785347
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 12,438,19779637
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 12,438,19779638
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 12,438,19775322

Back