Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9683727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2485537
1 Stk. Minelampe Petroleum 3683735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3077370
1 Stk. Viskermotor 1885436
1 Storskøde 6081399
2 STK Foldecykler 24287104
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1285435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6060708
20 mm Fortøjning 6087185
230v/750w Varme Legme 9082528
2a Ankerbeslag til Stævn 34575380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 3086449
4 Stk. nye Kugleventiler 1981727
Afbryder 12v B17x 783964
Afspærringshaner m/m Messing 4683912
Akselkobling 24168761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2764983
Alu Håndlister 2769502
Alu-rælingslister nye 9479715
Anker CQR 35 L 12186633
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8483883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 12183882
Anker Danforth 12 kg. 6679860
Anker Danforth 18kg Originalt 12183884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8483885
Ankerbrønds Luge to Delt 10969509
Antenneholder 2483426
Armlæns Støtter Rustfri 4682135
Autohelm Drive Unit E40 1,07780124
B 104 Horn 12 v. 9483766
B103 12 v. Horn 5083764
Badetrin til Agterspejl 1469539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 14581640
Bella Cockpit Sprayhood ny 22773221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 6968628
Blok Easy Super 3368629
Blokke + Div. A37 - 43 1,496,50585523
Blokke Div. Easy A29-36 1,496,50585522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,496,50585359
Blokke Easy Check A1-6 1,496,50585357
Blokke Easy Div. A21-28 1,496,50585518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,496,50585358
Blokke Forskellige A54-59 1,496,50585526
Blokke OH Forskellige A44-52 149,65085524
Bom Cover se Under Sejl 12,121,69569744
Bom fra Jolle 4869564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9579700
Brændstoffilter -10 Icron 4886024
Brændstopfilter Yanmar 2155279
Bundm.international Veridian 3985353
Bundmaling Hempel Basic Green 2485341
Bundmaling Hempel Black 2485346
Bundmaling Hempel Copper 12,121,69585347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2785351
Bundmaling Hempel Dove White 3685352
Bundmaling Hempel Red/brown 2485343
Bundmaling Hempel Trueblue 2485344
Bundmaling International Rød 2485354
Bundmaling Jotun Blå 2185355
Bådhynder 077778
Bådmands Stol 1886984
Bådstativ 24287139
Bådstativ 24287372
Bådvogn med Stativ 48486451
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 33986637
Bøjler til Cockpit Telt 5869555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 13379717
Cockpit Sprayhood Bella ny 33973220
Copittelt 24287251
Delius - Klasing Søkortsæt 3087338
Delius- Klasing Søkort sæt 2487337
Dieselfilter 985334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,496,50585517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,496,50585513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,496,50585512
Dobbelt Håndvask 12069486
Downriggere 60687371
Dørgreb Messing Vride 4075316
Dørgreb Messingring 2475317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fender Holdere 6087154
Fenderliste 58187369
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 6086765
Foldecykel - Yess 18187132
Foldecykel Strida 23085365
Foldepropel, 2 Bladet 14587093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2779817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5469535
Gasolflaskor 1286960
Generator 12V 140amp. Ny 27679777
Gori Foldelropel 24283452
Gori Foldepropel 35173384
Gumibælg Udstødning 3155118
Gumibælge TIL Styrekabel 1173625
Harken Blokke 686774
Helly Hansen Livline 787081
Holder til Instrument E46 1284007
Holder til Instrument E48 1484008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1283756
Holding Tank 4685531
Horn 12v. B107 7083758
Håndlister Alu 4169504
Håndpejlekompas 10385569
Impeller / Tilbud 4355312
Instrument Holder Geonav E47 984006
Instrument Panel i Teak 9079698
Isolator Radio Agterstag B117 11883748
Isolator Radio Agterstag B118 8383749
Kasselås 3083886
Kasselås Brass Rim 3983971
Kastelineholder 1053225
Kickenstrap Easy-kick 2 35175282
Kickenstrap til Rullebom 31584901
Koge Blus Oner Gas 11284887
Kraftig Horn 12 v. B106 5883761
Lampe Cabin Messing Stor 10383943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9583944
Lampe Hella 1283969
Lampe Hella 1083980
Lampe Mini Spotlight 3683979
Lewmar Spil 40 14586613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 15279636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 26685372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 12,121,69579638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 12,121,69579637
Luge Moonlight fra BSI 59380077
Lås Indbygning M/vrider B102 2783775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5883774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,51569552
Mast med Bom, Rullestag. 1,45486582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,63669553
Maste Reservedele nye 1,496,50579774
Messing Anker (til Pynt) 4275329
Messing Koøje 4876549
Messing Koøje 230m/m 16385527
Messingskine Halvrund 10x4 3087083
Mob lys 1286770
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7275336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4283966
Navigations Reol ny i Teak 1869506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 38773222
Ny Toilet Pump 9086833
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1383777
Optimist Rorblad træ 3984886
Optimistjolle Pressening 6084874
Overskudslager Udsalg fra ... 387146
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Patron til Redningsvest 1286769
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 2169527
Plexiglas Nedgangsluge 3369524
Plexiglas Nedgangsluge 3369525
Power Handle Spilhåndtag 11885509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4585715
Propel 2bladet Foldegori 23087238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10784884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11984880
Propel 4 Bladet 40086871
Propel Volvo Penta 2 Bladet 11184885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 18484883
Propel, 2 Bladet Bronce 9072188
Propelblade Slæbegenerator 2283753
Propeller Forsk dim B210-215 1,496,50585529
Rat Cover 10069856
Redningsflåde 48486861
Redningskrans M/lys Ikke ny 4279711
Redningskransholder 1353227
Redningsveste (nye) 1886455
Regatta Kaffekop Service 3086023
Rekyl Start Påhængsmotor 4285510
Rm69 Toilet 2486629
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 58175510
Rorbeslag til LM Både 5084913
Rorbeslag til LM Både 3884912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2179861
Rorstamme Kvadrant 3069538
Rorstamme med Rorblad Ny 58169549
Rullebom 48486956
Rullegardiner til Bavaria 2486768
Rustfri Stålbeslag 1879862
Rustfri Syrefast Fenderlister 67887124
Rustfri Tank 4880657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1969541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 50986201
Sejlbådsrat 42486957
Silva Nexus Speed Instrument 14587235
Skrog Gennemføringer m/m 1883887
Skrue 10987084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4783972
Spilertageskinne M/vogn 11579707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10973223
Spritapparat 3066756
Startkontakt Yanmar 10377354
Storsejls bom 24285309
Stævn Lanterne 1286857
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7077025
Svenske Søkort 686824
Svømmefødder Key West No.42-43 2783752
Søvandsfilter 3686772
Tank Diesel Bild 6. 13969488
Tank Diesel Bild. 5. 13969491
Tank Diesel Bild.4 13969492
Tank Vand Bild. 1. 17569487
Tank Vand Bild. 16. 13975289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2783977
Tank Vand Stævn 4586965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6069508
Tanke Special Bygges 12186801
Thermoføler Bukh 97gr. 5069799
Thermostat Yanmar 3759480
Thermostat Yanmar Ysb- 3659479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 12083889
Trailervogn 72786981
Trawler Lampe 9686775
Trawlerlampe 6086491
Træbom 6087374
Udstødningsslange 9685383
Vand Påfyldningsstuds 2773440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 18186933
Vantskrue Hasselfors 5/8 9685842
Vantskrue Mrk.os 9651315
Vantskruer 1/2 376626
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 7083746
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Ventil Top 3 tom 1883751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15577042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15577035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 14377037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11877099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 14377097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 13077098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 16077043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11877047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 12,121,69575322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 12,121,69575321
Vinduesafdækning V 35 13269726
Vinduesafdækning Vision 21669725
Vinduesafdækning Vitesse 35 13269724
Vinterpresenning Kraftig Kvali 16986636
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11569723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15579718
Volvo Penta .vandpumpe 18784268
Volvo Penta Funktionsplade 3669531
Wetus Vindue 12075348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4582843
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 1948283
Zink / Anode 3148282
Zink / Anode 1348287
Zink / Anode 1948280
Zodiac Gummibåd - Siddepude 1287080

Back