Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9983727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2485537
1 Stk. Minelampe Petroleum 3783735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3177370
1 Stk. Viskermotor 1885436
1 Storskøde 6281399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 9983570
15" Fast Propel 14984640
2 Bladet Propel Inkl Aksel 9385873
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1285435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6260708
230v/750w Varme Legme 9382528
2a Ankerbeslag til Stævn 35475380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 4386449
4 Stk. nye Kugleventiler 1981727
5-bladede Propeller 17 x 20 99586090
6 Dæksventiler - Hvide 7485634
Afbryder 12v B17x 783964
Afspærringshaner m/m Messing 4783912
Akselflange 11185349
Akselkobling 24868761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2764983
Alu Håndlister 2869502
Alu-rælingslister nye 9779715
Andersen Spil 46" 12486501
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8783883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 12483882
Anker Danforth 12 kg. 6879860
Anker Danforth 18kg Originalt 12483884
Anker Fortress 26186229
Anker Fortress Fx-11 3,2 kg 12486301
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8783885
Anker Svirvel 8786110
Anker ”danfort” Type. 6286300
Ankerbrønds Luge to Delt 11169509
Ankertov med bly 6286255
Ardic 032 Oliefyr 34885932
Armlæns Støtter Rustfri 4782135
Autohelm Drive Unit E40 1,10580124
B 104 Horn 12 v. 9783766
B103 12 v. Horn 5283764
Badetrin til Agterspejl 1469539
Bella Cockpit Sprayhood ny 23373221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7168628
Blok Easy Super 3468629
Blokke + Div. A37 - 43 1,535,57985523
Blokke Div. Easy A29-36 1,535,57985522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,535,57985359
Blokke Easy Check A1-6 1,535,57985357
Blokke Easy Div. A21-28 1,535,57985518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,535,57985358
Blokke Forskellige A54-59 1,535,57985526
Blokke OH Forskellige A44-52 153,55785524
Bom Cover se Under Sejl 12,438,19769744
Bom fra Jolle 4969564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9879700
Brændstoffilter -10 Icron 4986024
Brændstopfilter Yanmar 2255279
Bundm.international Veridian 4085353
Bundmaling Hempel Basic Green 2485341
Bundmaling Hempel Black 2485346
Bundmaling Hempel Copper 12,438,19785347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2785351
Bundmaling Hempel Dove White 3785352
Bundmaling Hempel Red/brown 2485343
Bundmaling Hempel Trueblue 2485344
Bundmaling International Rød 2485354
Bundmaling Jotun Blå 2285355
Bådshage 2482201
Bådshager 1185698
Bådvogn 49784909
Bådvogn 62185059
Bådvogn 085712
Bådvogn med Stativ 49786451
Bøjler til Cockpit Telt 5969555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 13679717
Cockpit Dørk til Bianca 27. 31085742
Cockpit Sprayhood Bella ny 34873220
Cockpittelt X-382 93286097
Cykler, Neobike i go´ Stand 6286011
Dieselfilter 985334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,535,57985517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,535,57985513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,535,57985512
Dobbelt Håndvask 12369486
Dækspåfyldningstuds 1285673
Dørgreb Messing Vride 4175316
Dørgreb Messingring 2475317
Easy Dobbelt Frølår 3482833
Easy Svingarm med Konsol 6882827
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fald til fok Eller Storsejl 6285014
Fenderholder 682206
Fendersokker nye Hvide 870676
Foldecykel Strida 23685365
Foldepropel 31086199
Forskelligt Udstyr 682199
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2879817
Forstagswire 2482935
Gardena Roll-fix Vandslange 5586390
Gardiner Hvide LM Sæt. 5569535
Gasovn ENO 11886460
Generator 12V 140amp. Ny 28379777
Gori Foldelropel 31083452
Gori Foldepropel 36073384
Gumibælg Udstødning 3255118
Gumibælge TIL Styrekabel 1173625
Gummibåd 18685614
Holder til Instrument E46 1284007
Holder til Instrument E48 1484008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1283756
Holding Tank 4785531
Horn 12v. B107 7283758
Håndlister Alu 4269504
Håndpejlekompas 10585569
Impeller / Tilbud 4555312
Instrument Holder Geonav E47 984006
Instrument Panel i Teak 9379698
Isolator Radio Agterstag B117 12183748
Isolator Radio Agterstag B118 8583749
Jabsco Pumpe 2186194
Kasselås 3183886
Kasselås Brass Rim 4083971
Kastelineholder 1053225
Kickenstrap Easy-kick 2 36075282
Kickenstrap til Rullebom 32384901
Klemflange 12485426
Koge Blus Oner Gas 11584887
Kraftig Horn 12 v. B106 5983761
Laandgang/badestige 23085568
Lampe Cabin Messing Stor 10583943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9883944
Lampe Hella 1183980
Lampe Hella 1283969
Lampe Mini Spotlight 3783979
Lidt af Hvert. 153,55786397
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 15679636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 27385372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 12,438,19779638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 12,438,19779637
Luge 18685674
Luge Moonlight fra BSI 60980077
Lyddæmper r/f 6285350
Lås Indbygning M/vrider B102 2783775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6083774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Mast 11,80 m. 49784063
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,71169552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,67969553
Mast Solusalta Impala27 Albin8 99582882
Mast til Bianca 27 2,73685330
Maste Reservedele nye 1,535,57979774
Messing Anker (til Pynt) 4375329
Messing Koøje 9976549
Messing Koøje 9976550
Messing Koøje 230m/m 16785527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7475336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4383966
Navigations Reol ny i Teak 1869506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 39873222
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1383777
Oliefyr 24884555
Optimist Rorblad træ 4084886
Optimistjolle Pressening 6184874
Optimus 155 Kocher 32485449
Optimus 155 Komfur 12486302
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 2269527
Plexiglas Nedgangsluge 3469525
Plexiglas Nedgangsluge 3469524
Plovanker cor 1285936
Power Handle Spilhåndtag 12185509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4785715
Propel 16x16 30mm Venstre 7475550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11084884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 12284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 11484885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 18984883
Propel, 2 Bladet Bronce 9372188
Propelblade Slæbegenerator 2383753
Propeller 24885593
Propeller Forsk dim B210-215 1,535,57985529
Rat Cover 10269856
Redningsflåde 98285957
Redningsflåde 37382708
Redningsflåde 3 år 55986427
Redningskrans 1286377
Redningskrans M/lys Ikke ny 4379711
Redningskransholder 1353227
Redningsveste (nye) 1886455
Redningsveste nye 2483810
Regatta Kaffekop Service 3186023
Rekyl Start Påhængsmotor 4385510
Rigning Solus Alta, Impala27 m 1,43082961
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 59775510
Ror Rulle Leje 70mm 3786242
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 18664176
Rorbeslag til LM Både 5284913
Rorbeslag til LM Både 3984912
Rorbøsning Ø 70 m/m 2279861
Rorstamme Kvadrant 3169538
Rorstamme med Rorblad Ny 59769549
Rullereb 2465159
Rustfri Stålbeslag 1879862
Rustfri Tank 4980657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1969541
Røstjernsbøjler 12m/m 1169542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 52286201
Sejlpinde 1282204
Septer Blokke 6286113
Skrog Gennemføringer m/m 1883887
Skydeventil 2 Tom. Messing 4883972
Skylight Lewmar Flush Luge 17483855
Spil 4965158
Spilertageskinne M/vogn 11879707
Sprayhood Bella Cockpit ny 11173223
Sprayhood, Marineblå 80886304
Spritapparat 4366756
Startkontakt Yanmar 10577354
Startmotor Bosch 000131101 8070417
Storsejls bom og Kikkenstrop 31085309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7277025
Stævnstige 4 Trin 8786108
Svømmefødder Key West No.42-43 2783752
Tank Diesel Bild 6. 14369488
Tank Diesel Bild. 5. 14369491
Tank Diesel Bild.4 14369492
Tank Vand Bild. 1. 18069487
Tank Vand Bild. 16. 14375289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2783977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6269508
Thermoføler Bukh 97gr. 5269799
Thermostat Yanmar 3859480
Thermostat Yanmar Ysb- 3759479
Toilet Jabsco 17486109
Toilet Jabsco 3186395
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 12383889
Trawlerlampe 6286491
Trevejs Ventiler 3/4 1882086
Udstødningsslange 9985383
Vand Påfyldningsstuds 2773440
Vantskrue Hasselfors 5/8 11185842
Vantskrue Mrk.os 9951315
Vantskruer 1/2 1176626
Vantskruer 1/4" 376624
Vantskruer Store Rustfri 7283746
Vantwire 3183018
Vaskafløb 2 Slags 1679863
Ventil Top 3 tom 1883751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15977042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15977035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 14677037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 12177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 14677097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 13477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 16477043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 12177047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 12,438,19775322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 12,438,19775321
Vinduesafdækning V 35 13569726
Vinduesafdækning Vision 22269725
Vinduesafdækning Vitesse 35 13569724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11869723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15979718
Volvo Penta .vandpumpe 19284268
Volvo Penta Funktionsplade 3769531
Volvo Penta Gearkasse 12479888
Wetus Vindue 12375348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4682843
Windex No.10 1183747
Zink / Anode 1348287
Zink / Anode 1948280
Zink / Anode 3248282
Zink / Anode 1948283

Back