Udkik.dk

Other Equipment For Sale


If you wish to advertise you can create an advertisement using the menu item Edit.
Currency:
Advertisement created within the last 7 days
Advertisement updated within the last 7 days

Equipment Price (GBP) Ref.
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 9683727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2485537
1 Stk. Minelampe Petroleum 3683735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3077370
1 Stk. Viskermotor 1885436
1 Storskøde 6081399
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1285435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6060708
20 mm Fortøjning 3687185
230v/750w Varme Legme 9082528
2a Ankerbeslag til Stævn 34275380
3 Bladet Mercury Propeller 4HK 3086449
4 Stk. nye Kugleventiler 1981727
Afbryder 12v B17x 783964
Afspærringshaner m/m Messing 4583912
Akselkobling 23968761
Alle Bravo Drev Zinkanode 2764983
Alu Håndlister 2769502
alu Mast 15,8m 1,20087460
Alu-rælingslister nye 9379715
Aluminiums båd Stativ 54087527
Anker CQR 35 L 12086633
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 8483883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 12083882
Anker Danforth 12 kg. 6679860
Anker Danforth 18kg Originalt 12083884
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 8483885
Ankerbrønds Luge to Delt 10869509
Antenneholder 2483426
Armlæns Støtter Rustfri 4682135
Autohelm Drive Unit E40 1,06780124
B 104 Horn 12 v. 9383766
B103 12 v. Horn 5083764
Badetrin til Agterspejl 1469539
Barbarossa Spil 2 Hastigheder 14481640
Bavaria 28 Sport ny Havnekalec 54087459
Bella Cockpit Sprayhood ny 22573221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 6868628
Blok Easy Super 3268629
Blokke + Div. A37 - 43 1,482,16885523
Blokke Div. Easy A29-36 1,482,16885522
Blokke E Barton Standup A13-20 1,482,16885359
Blokke Easy Check A1-6 1,482,16885357
Blokke Easy Div. A21-28 1,482,16885518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1,482,16885358
Blokke Forskellige A54-59 1,482,16885526
Blokke OH Forskellige A44-52 148,21685524
Bom Cover se Under Sejl 12,005,56469744
Bom fra Jolle 4869564
Bov Propel rør Vetus 150m/m 9479700
Brændstoffilter -10 Icron 4786024
Brændstopfilter Yanmar 2155279
Bundm.international Veridian 3985353
Bundmaling Hempel Basic Green 2385341
Bundmaling Hempel Black 2385346
Bundmaling Hempel Copper 12,005,56485347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2685351
Bundmaling Hempel Dove White 3585352
Bundmaling Hempel Red/brown 2385343
Bundmaling Hempel Trueblue 2385344
Bundmaling International Rød 2385354
Bundmaling Jotun Blå 2185355
Bådhynder 077778
Bådstativ 24087139
Bådvogn 2,16187471
Bådvogn med Stativ 48086451
Båstativ Sejlbåd op til 30 fod 33686637
Bøjler til Cockpit Telt 5769555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 13279717
Cockpit Sprayhood Bella ny 33673220
Copittelt 24087251
Delius - Klasing Søkortsæt 3087338
Delius- Klasing Søkort sæt 2487337
Dieselfilter 985334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1,482,16885517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1,482,16885513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1,482,16885512
Dobbelt Håndvask 11869486
Dørgreb Messing Vride 3975316
Dørgreb Messingring 2475317
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fender Holdere 6087154
Fenderliste 57687369
Fendersokker nye Hvide 770676
Fest Flag 6086765
Foldecykel - Yess 18087132
Foldepropel Gori 34873384
Foldepropel, 2 Bladet 14487093
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 2779817
Gardiner Hvide LM Sæt. 5469535
Gasolflaskor 1286960
Gumibælg Udstødning 3155118
Gumibælge TIL Styrekabel 1073625
Harken Blokke 686774
Helly Hansen Livline 787081
Holder til Instrument E46 1284007
Holder til Instrument E48 1484008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1283756
Holding Tank 4585531
Horn 12v. B107 6983758
Håndlister Alu 4069504
Håndpejlekompas 10285569
Impeller / Tilbud 4355312
Instrument Holder Geonav E47 984006
Instrument Panel i Teak 9079698
Isolator Radio Agterstag B117 11783748
Isolator Radio Agterstag B118 8283749
Kasselås 3083886
Kasselås Brass Rim 3983971
Kastelineholder 1053225
Kickenstrap Easy-kick 2 34875282
Kickenstrap til Rullebom 31284901
Koge Blus Oner Gas 11184887
Kraftig Horn 12 v. B106 5783761
Lampe Cabin Messing Stor 10283943
Lampe Cabin Rustfri Mellem 9483944
Lampe Hella 1283969
Lampe Hella 1083980
Lampe Mini Spotlight 3683979
Lewmar Spil 40 14486613
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 15179636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 26485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 12,005,56479638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 12,005,56479637
Luge Moonlight fra BSI 58880077
Lås Indbygning M/vrider B102 2783775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 5883774
Marine Shampoo Under 1/2 Pris 985528
Mast 13,45 på dæk med Rullebom 7,44369552
Mast med Bom, Rullestag. 1,44086582
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1,62069553
Maste Reservedele nye 1,482,16879774
Messing Anker (til Pynt) 4275329
Messing Koøje 4876549
Messing Koøje 230m/m 16285527
Messingskine Halvrund 10x4 3087083
Mob lys 1286770
Måringstov Plastbetrukket Nyt 7275336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4283966
Navigations Reol ny i Teak 1869506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 38473222
Ny Toilet Pump 9086833
Nøgle LM Rå til Døre 983776
Nøgler til Nidelev Døre 1383777
Optimist Rorblad træ 3984886
Optimistjolle Pressening 5984874
Overskudslager Udsalg fra ... 387146
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1184873
Patron til Redningsvest 1286769
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 2169527
Plexiglas Nedgangsluge 3369524
Plexiglas Nedgangsluge 3369525
Power Handle Spilhåndtag 11785509
Primer Pumpe Evinrude Johnson 4585715
Propel 2bladet Foldegori 22887238
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 10684884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 11884880
Propel 4 Bladet 39686871
Propel Volvo Penta 2 Bladet 11084885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 18284883
Propel, 2 Bladet Bronce 9072188
Propelblade Slæbegenerator 2283753
Propeller Forsk dim B210-215 1,482,16885529
Rat Cover 9969856
Redningskrans M/lys Ikke ny 4279711
Redningskransholder 1353227
Redningsveste (nye) 1886455
Regatta Kaffekop Service 3086023
Rekyl Start Påhængsmotor 4285510
Rm69 Toilet 2486629
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 57675510
Rorbeslag til LM Både 3884912
Rorbeslag til LM Både 5084913
Rorbøsning Ø 70 m/m 2179861
Rorstamme Kvadrant 3069538
Rorstamme med Rorblad Ny 57669549
Rullebom 48086956
Rullegardiner til Bavaria 2486768
Rullereb 2465159
Rustfri Stålbeslag 1879862
Rustfri Syrefast Fenderlister 67287124
Rustfri Tank 4880657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 1969541
Røstjernsbøjler 12m/m 1069542
Scpter Læng= 632mm Diam Ø=25mm 50486201
Sejlbådsrat 42086957
Sejlerjakke Gotop Tyskland 9687617
Silva Nexus Speed Instrument 12087235
Skrog Gennemføringer m/m 1883887
Skrue 10887084
Skydeventil 2 Tom. Messing 4683972
Spil 4865158
Spilertageskinne M/vogn 11479707
Sprayhood Bella Cockpit ny 10873223
Spritapparat 3066756
Startkontakt Yanmar 10277354
Storsejls bom 24085309
Stævn Lanterne 1286857
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 6977025
Stævnstige 10887579
Svenske Søkort 686824
Svømmefødder Key West No.42-43 2783752
Søvandsfilter 3686772
Tank Diesel Bild 6. 13869488
Tank Diesel Bild. 5. 13869491
Tank Diesel Bild.4 13869492
Tank Vand Bild. 1. 17469487
Tank Vand Bild. 16. 13875289
Tank Vand Ell. Holdingtank 2783977
Tank Vand Stævn 4586965
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6069508
Tanke Special Bygges 11986801
Thermoføler Bukh 97gr. 5069799
Thermostat Yanmar 3659480
Thermostat Yanmar Ysb- 3659479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 11883889
Trailervogn 72086981
Trawler Lampe 9686775
Trawlerlampe 6086491
Udstødningsslange 9685383
Vand Påfyldningsstuds 2773440
Vand- og Diesel Stålbeholdere 18086933
Vantskrue Mrk.os 9651315
Vantskruer 1/4 176624
Vantskruer Store Rustfri 6983746
Vaskafløb 2 Slags 1579863
Ventil Top 3 tom 1883751
Vetus Impeller Stm8076 687597
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 15377042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 15377035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 14177037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 11777099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 14177097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 12977098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 15877043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 11777047
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 12,005,56475322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 12,005,56475321
Vinduesafdækning V 35 13069726
Vinduesafdækning Vision 21469725
Vinduesafdækning Vitesse 35 13069724
Vinterpresenning Kraftig Kvali 16886636
Vitesse 33 Vindues Afdækning 11469723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 15379718
Volvo Penta .vandpumpe 18584268
Volvo Penta D6 Udstødning Krøl 36087573
Volvo Penta Funktionsplade 3669531
Wetus Vindue 11875348
Wichard Karabinhage/skødekrog 4582843
Windex 15 1587558
Windex No.10 1083747
Zink / Anode 3148282
Zink / Anode 1348287
Zink / Anode 1948280
Zink / Anode 1948283
Zodiac Gummibåd - Siddepude 1287080

Back