Udkik.dk
Home
Marktplatz
Bootsdaten
Konstrukteure
Kontakt mit Eignern
Makler/Händlerliste
Crewbörse
Links
Motordaten
Wind und Wetter

Anmeldung / Bearbeiten
Abmeldung

Impressum
Webmaster
Kontakt
Dies & Das
FAQ

Andere Ausrüstung Verkaufen


Wenn Sie eine Anzeige auf der Liste haben wollen können Sie das mit der Funktion tun: Rediger .
Währung:
The advertisement is created within the last 7 days
The advertisement is updated within the last 7 days

Ausrüstung Preis (EUR) Ref.
1 Anker 1381689
1 nyt Vetus Filter Ftr330/19 8085473
1 nyt Vetus Søvandsfilter 8085475
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 10783727
1 Stk. Lukket Radarreflektor 2685537
1 Stk. Minelampe Petroleum 4083735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3377370
1 Stk. Viskermotor 2085436
1 Storskøde 6781399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 10783570
12 v Horn B105 5883768
15" Fast Propel 16084640
2 Stk. nye Hella Hovedafbryder 1385435
2 Stk. Søventiler i Bronce 6760708
230v/750w Varme Legme 10082528
2a Ankerbeslag til Stævn 38175380
4 Stk. nye Kugleventiler 2181727
6 Dæksventiler - Hvide 8085634
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5083912
Akselflange 12085349
Akselkobling 26768761
Alle Bravo Drev Zinkanode 3064983
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Andersen 46 50985164
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 10083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 15883882
Anker Danforth 12 kg. 8079860
Anker Danforth 18kg Originalt 15883884
Anker Fortress Fx-23 32185037
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 10083885
Ankerbrønds Luge to Delt 12069509
Ankerspil 30884532
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1.33780124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badetrin til Agterspejl 1669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 26873221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Blok Skødevogn Ronstan 5385511
Blokke + Div. A37 - 43 1.654.56185523
Blokke Div. Easy A29-36 1.654.56185522
Blokke E Barton Standup A13-20 1.654.56185359
Blokke Easy Check A1-6 1.654.56185357
Blokke Easy Div. A21-28 1.654.56185518
Blokke Easy Stand Up A7-12 1.654.56185358
Blokke Forskellige A54-59 1.654.56185526
Blokke OH Forskellige A44-52 165.45685524
Bom Cover se Under Sejl 13.401.95169744
Bom fra Jolle 6069564
Bom. 3,15 m 33584819
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10579700
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4385353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 13.401.95185347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 3985352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2385355
Bådshage 2682201
Bådstativ 46983665
Bådstativ LP 1 40284333
Bådvogn 53684909
Bådvogn 67085059
Bådvogn er Solgt 1.20684859
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37573220
Dieselfilter 1085334
Div Instrum. Lant. Beslag. m/m 1.654.56185517
Div. Mot. Udstødn. Dele m/m 1.654.56185513
Div. til Påhængsmotor+el Stik 1.654.56185512
Dobbelt Håndvask 13269486
Dækspåfyldningstuds 1385673
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
Easy Dobbelt Frølår 3682833
Easy Svingarm med Konsol 7382827
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fald til fok Eller Storsejl 6785014
Fenderholder 682206
Fendersokker nye Hvide 870676
Flexofold 2 Bladet Foldepropel 20185375
Foldecykel Strida 46985365
Foldepropel Volvo 17x13 37684882
Forskelligt Udstyr 682199
Forstag fra L29 M/vantskrue 2680050
Forstag, 10,6 m 6784167
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Forstagswire 2682935
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gasflaske blå Int. Campinggas 1684773
Generator 12V 140amp. Ny 30579777
Gori 3 Bladet Foldepropel ny 60382381
Gori Foldelropel 33583452
Gori Foldepropel 38873384
Gumibælg Udstødning 3455118
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Gummibåd 20185614
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Holding Tank 5085531
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Håndpejlekompas 11385569
Impeller / Tilbud 4855312
Instruktørstole Mahogni 10785633
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Kaleche til Bianca 27 87185401
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38875282
Kickenstrap til Rullebom 34884901
Klemflange 13485426
Kobber Kabel 70mm2 24183957
Koge Blus Oner Gas 12384887
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Laandgang/badestige 24785568
Lampe Cabin Messing Stor 11383943
Lampe Cabin Rustfri Lille 9283945
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10583944
Lampe Hella 1383969
Lampe Hella 1283980
Lampe Messing Opal 4083978
Lampe Mini Spotlight 4083979
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13.401.95179638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13.401.95179637
Luge 26885674
Luge Moonlight fra BSI 66780077
Lyddæmper r/f 6785350
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6483774
Marine Cleaner Shampoo1/2 Pris 1285528
Mast 11,80 m. M Bom 80484063
Mast 13,45 på dæk M/rullebom 6.96969552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1.80969553
Mast Solusalta Impala27 Albinc 1.07282882
Mast til Bianca 27 3.08285330
Maste Reservedele nye 1.654.56179774
Mastespor 2684244
Messing Anker (til Pynt) 4675329
Messing Koøje 10776550
Messing Koøje 10776549
Messing Koøje 230m/m 18085527
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4683966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 42873222
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Oliefyr 26884555
Optimist Rorblad træ 4384886
Optimistjolle Pressening 6684874
Optimus 155 Kocher 35085449
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Power Handle Spilhåndtag 13185509
Propel 16x16 30mm Venstre 8075550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11884884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20384883
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Propeller 26885593
Propeller Forsk dim B210-215 1.654.56185529
Rat Cover 11069856
Redningsflåde 67084967
Redningsflåde 40282708
Redningskrans M/lys Ikke ny 4679711
Redningskransholder 1453227
Redningsveste nye 2683810
Rekyl Start Påhængsmotor 4685510
Rigning Solus Alta, Impala27 1.54182961
Ror Leje. 75 mm 5384772
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64375510
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 20164176
Rorbeslag til LM Både 4284912
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorblad til LM 24 Motorsejler 53379806
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64369549
Rullereb 2665159
Rustfri Stålbeslag 2079862
Rustfri Tank 5380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Sejlbådsvogn. 1.67585680
Sejlpinde 1382204
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Skylight Lewmar Flush Luge 18783855
Skylight Ny. Vitesse 33+35 V 64382134
Spil 5365158
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12073223
Sprayhood Bøjle, alu 10784168
Spritapparat 4666756
Startkontakt Yanmar 11377354
Startmotor Bosch 000131101 8770417
Stativ til Sejlbåd 33584294
Storsejls bom og Kikkenstrop 33585309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Svømmefødder Key West No.42-43 3383752
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Telt til båd 1.07284610
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 5259480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13283889
Trevejs Ventiler 3/4 2082086
Træmast 37585191
Træmast 7,5m 16080991
Udstødningsslange 10785383
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vantskrue Hasselfors 4685166
Vantskrue Mrk.os 13651315
Vantskruer 1/2 1276626
Vantskruer 1/4" 376624
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vantwire 3383018
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17177042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17177035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17677043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 18 18477046
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 7 18477034
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 13.401.95175322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 13.401.95175321
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 23969725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17179718
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Volvo Penta Gearkasse 13479888
Vugger til Rib Gummibåd 9279697
Webasto Airtop 2000 32185055
Wetus Vindue 13275348
Wichard Karabinhage/skødekrog 5082843
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 1448287
Zink / Anode 2148280
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148283

Zurück

 Udkik Copyright © 2019 Haftungsausschluß