Udkik.dk
Home
Marktplatz
Bootsdaten
Konstrukteure
Kontakt mit Eignern
Makler/Händlerliste
Crewbörse
Links
Motordaten
Wind und Wetter

Anmeldung / Bearbeiten
Abmeldung

Impressum
Webmaster
Kontakt
Dies & Das
FAQ

Andere Ausrüstung Verkaufen


Wenn Sie eine Anzeige auf der Liste haben wollen können Sie das mit der Funktion tun: Rediger .
Währung:
The advertisement is created within the last 7 days
The advertisement is updated within the last 7 days

Ausrüstung Preis (EUR) Ref.
1 Anker 1381689
1 stk Dobbelt Træblok 2081400
1 Stk. Honda Lænse/vandpumpe 10783727
1 Stk. Minelampe Petroleum 4083735
1 Stk. QL Pantry Pumpe 3377370
1 Stk. Trawlerlampe 20 6783733
1 Storskøde 6781399
1 Volvo Søvandspumpe Renoveret 10783570
12 v Horn B105 5883768
15" Fast Propel 16084640
2 Stk. Søventiler i Bronce 6760708
230v/750w Varme Legme 10082528
2a Ankerbeslag til Stævn 38275380
4 Stk. nye Kugleventiler 2181727
Afbryder 12v B17x 883964
Afspærringshaner m/m Messing 5083912
Akselflange 12085349
Akselkobling 26768761
Alle Bravo Drev Zinkanode 3064983
Alu Håndlister 3069502
Alu-rælingslister nye 10479715
Andersen 46 50985164
Anker CQR Plov 15 kg Kopi 10083883
Anker CQR Plov 25 lb Originalt 15883882
Anker Danforth 12 kg. 8079860
Anker Danforth 18kg Originalt 15883884
Anker Fortress Fx-23 32185037
Anker Plov 6kg Originalt Kobra 10083885
Ankerbrønds Luge to Delt 12069509
Ankerkaede 40284188
Ankerkasse til Agterpulpit 8084184
Ankerspil 30884532
Armlæns Støtter Rustfri 5182135
Autohelm Drive Unit E40 1.33780124
B 104 Horn 12 v. 10483766
B103 12 v. Horn 5683764
Badetrin til Agterspejl 1669539
Bella Cockpit Sprayhood ny 26873221
Beslag Humminbird 455 HGH 684002
Blok 7668628
Blok Easy Super 3668629
Bom 5,0 m Aldrig Brugt 33583461
Bom Cover se Under Sejl 13.405.90369744
Bom fra Jolle 6069564
bom til Flipperjolle 6777309
Bom. 3,15 m 33584819
Bov Propel rør Vetus 150m/m 10579700
Brændstopfilter Yanmar 2455279
Bundm.international Veridian 4385353
Bundmaling Hempel Basic Green 2685341
Bundmaling Hempel Black 2685346
Bundmaling Hempel Copper 13.405.90385347
Bundmaling Hempel Dark Blue 2985351
Bundmaling Hempel Dove White 3985352
Bundmaling Hempel Red/brown 2685343
Bundmaling Hempel Trueblue 2685344
Bundmaling International Rød 2685354
Bundmaling Jotun Blå 2385355
Bådshage 2682201
Bådstativ 46983665
Bådstativ LP 1 40284333
Bådvogn 53684909
Bådvogn 67085059
Bådvogn er Solgt 1.20684859
Bøjler til Cockpit Telt 6469555
Cockpit Cover Nordan 27 HT 14779717
Cockpit Sprayhood Bella ny 37573220
Dieselfilter 1085334
Dobbelt Håndvask 13269486
Dobbelt Stålvask 2680053
Dørgreb Messing Vride 4475316
Dørgreb Messingring 2675317
E Barton Standup Blokke A13-20 1.655.04985359
Easy Check Blokke. A1-6 1.655.04985357
Easy Dobbelt Frølår 3682833
Easy Stand Up Blokke A7-12 1.655.04985358
Easy Svingarm med Konsol 7382827
Emhætte / Ventilationsslange 669537
Fald til fok Eller Storsejl 6785014
Fenderholder 682206
Fendersokker nye Hvide 870676
Flexofold 2 Bladet Foldepropel 20185375
Foldecykel Strida 46985365
Foldepropel Volvo 17x13 37684882
Forskelligt Udstyr 682199
Forstag fra L29 M/vantskrue 2680050
Forstag, 10,6 m 6784167
Forstagsfæste Nyt 5m/m Gods 3079817
Forstagswire 2682935
Gardiner Hvide LM Sæt. 6069535
Gasflaske blå Int. Campinggas 1684773
Gaskomfur 20184192
Generator 12V 140amp. Ny 30579777
Gori 3 Bladet Foldepropel ny 60382381
Gori Foldelropel 33583452
Gori Foldepropel 38873384
Gumibælg Udstødning 3455118
Gumibælge TIL Styrekabel 1273625
Holder til Instrument E46 1384007
Holder til Instrument E48 1684008
Holder til Instrument. E29x 684009
Holder til Pullert/håndliste m 1383756
Horn 12v. B107 7783758
Håndlister Alu 4569504
Impeller / Tilbud 4855312
Instrument Holder Geonav E47 1084006
Instrument Panel i Teak 10079698
Instrumentpanel 16083985
Isolator Radio Agterstag B117 13183748
Isolator Radio Agterstag B118 9283749
Jabsco Manuelt Toilet 4684293
Kaleche til Bianca 27 87185401
Kalesje 42884987
Kasselås 3383886
Kasselås Brass Rim 4383971
Kastelineholder 1153225
Kickenstrap Easy-kick 2 38875282
Kickenstrap til Rullebom 34884901
Klemflange 13485426
Kobber Kabel 70mm2 33583957
Koge Blus Oner Gas 12484887
Kraftig Horn 12 v. B106 6483761
Lampe Cabin Messing Stor 11383943
Lampe Cabin Rustfri Lille 9283945
Lampe Cabin Rustfri Mellem 10583944
Lampe Hella 1283980
Lampe Hella 1383969
Lampe Messing Alm. 4683946
Lampe Messing Opal 4083978
Lampe Mini Spotlight 4083979
LM 27 Glas til Styrhus (gummil 16879636
LM 30+32 Kogeblus M/vask 29485372
LM 33 Glas til Vinduer (til gu 13.405.90379638
LM 35 Glas til Vinduer(til gum 13.405.90379637
Luge Moonlight fra BSI 66780077
Lyddæmper r/f 6785350
Lås Indbygning M/vrider B102 3083775
Lås LM Dør/låge/skabs Lås B100 6583774
Mast 11,80 m. M Bom 80484063
Mast 13,45 på dæk M/rullebom 6.97169552
Mast ny 9,85m på dæk M/fald 1.80969553
Mast til Bianca 27 3.08385330
Maste Reservedele nye 1.655.04979774
Mastespor 2684244
Messing Anker (til Pynt) 4675329
Messing Koøje 10776550
Messing Koøje 10776549
Måringstov Plastbetrukket Nyt 8075336
Navigations Kompas 683465
Navigations Lampe 12v 4683966
Navigations Reol ny i Teak 2069506
Ny Bella Cockpit Sprayhood 42873222
Nøgle LM Rå til Døre 1083776
Nøgler til Nidelev Døre 1483777
Oliefyr 26884555
Optimist Rorblad træ 4384886
Overtræk Plast Pæhængsmotor 1284873
Pejlekompas Silva 683467
Plexiglas Nedgangsluge 2469527
Plexiglas Nedgangsluge 3769524
Plexiglas Nedgangsluge 3769525
Presenning til Optimistjolle 6684874
Propel 16x16 30mm Venstre 8075550
Propel 3 Bladet 10 5/8 Pt12 11884884
Propel 3 Bladet 17x13 28m/m 13284880
Propel Volvo Penta 2 Bladet 12384885
Propel Volvo Penta BAG B5 RH 20484883
Propelblade Slæbegenerator 2483753
Rat Cover 11069856
Redningsflåde 93884967
Redningsflåde 40282708
Redningskrans M/lys Ikke ny 4679711
Redningskransholder 1453227
Redningsveste 8085424
Redningsveste nye 2683810
Ror Leje. 75 mm 5384772
Ror med Aksel ny. GFP Vitesse 64375510
Ror til Berg Spidsgatter 38m2 20164176
Rorbeslag til LM Både 4284912
Rorbeslag til LM Både 5684913
Rorblad til LM 24 Motorsejler 53379806
Rorbøsning Ø 70 m/m 2479861
Rorstamme Kvadrant 3369538
Rorstamme med Rorblad Ny 64369549
Rullereb 2665159
Rustfri Stålbeslag 2079862
Rustfri Tank 5380657
Røstjernsbeslag på Plade 8m/m 2169541
Røstjernsbøjler 12m/m 1269542
Sejlpinde 1382204
Skrog Gennemføringer m/m 2083887
Skrueaksel i Rustfri Stål 1384315
Skrueaksel i Rustfri Stål 2684316
Skydeventil 2 Tom. Messing 5283972
Skylight Lewmar Flush Luge 18783855
Skylight Ny. Vitesse 33+35 V 64382134
Spil 5365158
Spilertageskinne M/vogn 12779707
Sprayhood Bella Cockpit ny 12073223
Sprayhood Bøjle, alu 10784168
Spritapparat 4666756
Startkontakt Yanmar 11377354
Startmotor Bosch 000131101 8770417
Stativ til Sejlbåd 40284294
Storsejls bom og Kikkenstrop 33585309
Stævnbeslag til Vitesse 33/35 7777025
Svømmefødder Key West No.42-43 3383752
Tank Diesel Bild 6. 15469488
Tank Diesel Bild. 5. 15469491
Tank Diesel Bild.4 15469492
Tank Vand Bild. 1. 19469487
Tank Vand Bild. 16. 15475289
Tank Vand Ell. Holdingtank 3083977
Tank Waste Gummi/plast 70 l 6769508
Teak Klap Plader til LM Borde 2570683
Telt til båd 1.07284610
Thermoføler Bukh 97gr. 5669799
Thermostat Yanmar 5259480
Thermostat Yanmar Ysb- 4059479
Toilet Jabsco M/twist’n Lock 13283889
Trevejs Ventiler 3/4 2082086
Træmast 37585191
Træmast 7,5m 13480991
Træårer 2 Stk. M/manchetter 1380054
Udstødningsslange 10785383
Vand Påfyldningsstuds 3073440
Vantskrue Hasselfors 5385166
Vantskrue Mrk.os 13651315
Vantskruer 1/2 1276626
Vantskruer 1/4" 376624
Vantskruer Store Rustfri 7783746
Vantwire 3383018
Vaskafløb 2 Slags 1779863
Ventil Top 3 tom 2083751
Vindue N.c.bjerg Oplukke 13+14 17177042
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 17 17177035
Vindue N.c.bjerg Oplukkelig 3 15877037
Vindue Nc.bjerg Bild. 2 13177099
Vindue Nc.bjerg Bild. 5 15877097
Vindue Nc.bjerg Bild.19 14477098
Vindue Nc.bjerg Oplukke 1og15 17677043
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 16 13177047
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 18 18577046
Vindue Nc.bjerg Oplukkelig 7 18577034
Vinduer N.c. Bjerg Serie 2 13.405.90375322
Vinduer Nc.bjerg Serie 1. 13.405.90375321
Vinduesafdækning V 35 14669726
Vinduesafdækning Vision 23969725
Vinduesafdækning Vitesse 35 14669724
Vitesse 33 Vindues Afdækning 12769723
Vitesse 35 Cockpit Presenning 17179718
Volvo Penta .vandpumpe 20784268
Volvo Penta Funktionsplade 4069531
Volvo Penta Gearkasse 13479888
Vugger til Rib Gummibåd 9279697
Webasto Airtop 2000 32185055
Wetus Vindue 13275348
Wichard Karabinhage/skødekrog 5082843
Windex No.10 1283747
Zink / Anode 1448287
Zink / Anode 3548282
Zink / Anode 2148283
Zink / Anode 2148280

Zurück

 Udkik Copyright © 2019 Haftungsausschluß